von Stefan Kosiewski
Zakładki:
Gästebuch - Księga
Hitlerowcy - komuniści - inne
KOSIEWSKI
KULTURA
LITERATURA
NASZE
POLONIA i Polacy poza granicami RP
PRZYJACIELE- FREUNDE
SOWA
SOWA RADIO
UNIA & POLSKA
YES - POLAND
środa, 24 stycznia 2018
Lulajże, Jezuniu - żydostwo śpiewa dla geszeftu w Niemczech kolędy po polsku w czapkach przed świętami: Mark Forster

Stefan Kosiewski do Beata Kowalska

30 listopada 2017 · Lulajże, Jezuniu - żydostwo śpiewa dla geszeftu w Niemczech kolędy po polsku w czapkach przed świętami: Mark Forster
Mark Forster singt zum ersten Mal auf Polnisch
This is "Mark Forster singt zum ersten Mal auf Polnisch" by Teletv on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them.
pinterest.de
 Lubię to!Zobacz więcej reakcji
Komentarze
1 Beata Kowalska
 
ponieważ informacja istotna życiowo dla Jarosława Kaczyńskiego jest zdaniem cenzury onetu] reklamą  https://plus.google.com/116748846165184263175/posts/SVjgVoUruW4
magazyn europejskiDu hast etwas auf Musik gepinnt.
 
Lulajże, Jezuniu - żydostwo śpiewa dla geszeftu w Niemczech kolędy po polsku w czapkach przed świętami: Mark Forster https://www.pinterest.de/pin/452752568782738264/
 
Musik w czapce dla geszeftu
 
sowadzisiaj 18:45 30 listopada 2017

SOWASeit 9 Jahre dabei|Frankfurt am Main

DLACZEGO W ROGATYWCE PDO532 POEMA von Stefan Kosiewski SSetKh ZECh ZR Pidgin_Art FO EXCITED DELIRIUM POEMS epika rycerska 20171130 ME SOWA Harald Hauswald Jerzy Lewczynski

radio: https://gloria.tv/audio/gxSjJvawhnZp2jCQehFCUbLt8

 
 
 
DLACZEGO W ROGATYWCE PDO532 POEMA von Stefan Kosiewski S...
 
Katastrofa w Smoleńsku Prokuratura Apelacyjna w Warszawie AP III Ko 726/ 10 DLACZEGO W ROGATYWCE PDO532 http://sowa.blog.quicksnake.pl/Stefan-Kosiewski/DLACZEGO-W-ROGATYWC...   Pages: 12  Reads: 46  Published about 10 hours ago

PDF Uploaded by Stefan Kosiewski on Nov 30, 2017  de.scribd.com/document/365915978/

 
 
 radio: https://gloria.tv/audio/qTqwhwPbvxuy1yBXu9FkDbWCb
 
Nabil Al Malazi udostępnił post użytkownika Roberto Cobas Avivar.
28 listopada o 23:01 ·
 


...wspomnieć, iż Polska stała się najbardziej poddanym sojusznikiem USA w Europie. To jasna gra Polski niczym koń trojański na rzecz dominacji UE przez USA. Uczestnicząc u boku „Ameryki” w inwazji na Afganistan i Irak, Polska udowodniła swoje lokajstwo wobec bezwzględnego Imperializmu, jakimi pozostają USA. Terytorium Polski stało się przyczółkiem wojsk USA i NATO w ich konfrontacji z FR. Wspieranie przez Polskę zamachu stanu dokonanego przez USA i imperialistyczne ośrodki UE na Ukrainie...

Zobacz więcej
 Komentarze
 
Stefan Kosiewski
Stefan Kosiewski Mialem do czynienia z wyjatkowo czarnymi robotnikami z Polski PDO514 https://gloria.tv/audio/Qzc4fst2nT6G2nTZtsZc9ftMm Andrzej Duda Georg Koenen FO137 von Stefan Kosiewski SSetKh https://de.scribd.com/document/357834777/ ZECh PDO257 286 Pidgin_Art http://sowa.blog.quicksnake.pl/.../Mialem-do-czynienia-z...
Mialem do czynienia z wyjatkowo czarnymi robotnikami z Polski PDO514 Andrzej…
Zapisz
gloria.tv
1 min
 
 
 
 
 
 
Armagedon PDO533 Szabasowa premiera wicepremierow Glinski...
 
radio: https://gloria.tv/audio/BGhcpLnZa1kR4TrmrQUTF4MkQ Armagedon 533 Prolegomena do Odżydzania po Myśli prof. Feliksa Konecznego Szabasowa premiera wicepremierów Gliński Morawiecki Zniweczona Rzeczywistość von Stefan Kosiewski Z...
Pages: 9 Reads: 85   Published 2 days ago
 
 
 
https://www.spreaker.com/user/sowa-frankfurt/bogaty-mlodzieniec-pdo257-fo-von-stefan-

https://sowafrankfurt.wordpress.com/2017/11/29/dlaczego-w-rogatywce-pdo532-poema-von-stefan-kosiewski-excited-delirium-poems-epika-rycerska/

 
By sowa      Wrzesień 2, 2017

http://oswiata.weebly.com/blog/freistellungsbescheid-23082017

Jaroslaw Kaczynski codziennie na chemioterapie do WIM KOMISJA BEZSTRONNA 20171201 ME SOWA ARTYSTA Mark Fors... by Stefan Kosiewski on Scribd

http://sowa.quicksnake.cz/Komisja-Bezstronna-ds-Ustalenia-Przyczyny-Zamachow/Jarosaw-Kaczynski-codziennie-przyjezdza-na-chemioterapie-do-Wojskowego-Instytutu-Medycznego

 

http://sowa.typepad.com/blog/2017/11/lulaj%C5%BCe-jezuniu-%C5%BCydostwo-%C5%9Bpiewa-dla-geszeftu-w-niemczech-kol%C4%99dy-po-polsku-w-czapkach-przed-%C5%9Bwi%C4%99tami-mark-forster.html

wtorek, 09 stycznia 2018
Zatrzymaj żyda i pedała Kaczyńskiego w Dziele Aborcji Narodu Polskiego

Szanowny Panie Donacie,

 

zastanawiam się jak coś takiego w ogóle jest możliwe?

W czasie gdy piszę do Pana te słowa, Sejm całkowicie na serio rozpatruje pomysł dopuszczający masowe ludobójstwo. Zgłoszony przez zwolenników aborcji i poparty przez skrajną lewicę projekt o zakłamanej nazwie „Ratujmy kobiety”, stał się przedmiotem obrad parlamentu.

W tej chwili w naszym kraju morduje się ponad tysiąc dzieci rocznie. Zwolennicy aborcji chcą aby ten krwawy proceder nabrał jeszcze bardziej masowego charakteru. W Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii zabija się każdego roku 200 000 dzieci.

Aborcjoniści chcieliby aby podobnie było w Polsce. Aby jak najwięcej było ofiar i zysków dla biznesu aborcyjnego. Aby ginęło jak najwięcej maluszków.

Dębski Herod

Czy wie Pan, że w 18 tygodniu ciąży dziecko ma już 14 centymetrów? Ma własne, niepowtarzalne linie papilarne. Potrafi ssać kciuk a jego ruchy są odczuwalne dla matki. Tydzień wcześniej ćwiczyło połykanie i ssanie a teraz uczy się ziewania i czkania.

Być może pewnego dnia taki maluszek ziewnie i ułoży się wygodnie aby bezpiecznie zasnąć. A wtedy poczuje zimne szczypce, które zaczną rozrywać go na strzępy, aby w końcu w torturach zakończyć jego życie.

Właśnie tak wygląda aborcja. I właśnie nad rozszerzeniem tego zjawiska na skalę masową debatuje polski parlament. Sam fakt pochylenia się nad tak okrutnym barbarzyństwem nawet na sekundę, świadczy o kondycji naszego państwa i społeczeństwa.

Jestem pewna, że zwolennicy mordowania dzieci nie odpuszczą i będą dalej domagać się kolejnych ofiar. Aby zwiększyć ich liczbę będą jeszcze bardziej manipulować społeczeństwem. Oto przykład:

Przeczytałam ostatnio w internecie poruszającą historię małego Juliana, który urodził się przedwcześnie w jednym z polskich szpitali w 23 tygodniu ciąży. Jego stan był dramatyczny a lekarze nie dawali mu większych szans na przeżycie.

Był operowany gdy ważył jedynie 700 gramów! Dwukrotnie był reanimowany. Po zabiegu pojawiły się zmiany w mózgu a niedługo potem jelito Julianka przykleiło się do wątroby. Batalia o jego życie trwała bardzo długo aż wreszcie…

Niepokojące zmiany cofnęły się a chłopczyk zaczął samodzielnie oddychać. Rodzice w końcu mogli wziąć go na ręce!

W słowniku aborcjonistów nie ma jednak takich wyrażeń jak walka o zdrowie czy troska o pacjenta. Oni nawet nie nazywają maleńkiego dziecka „człowiekiem”. To zawsze „płód”, „ciąża” lub „zlepek komórek”. Wystarcza jedynie podejrzenie choroby „płodu” aby „przerwać ciążę”.

Dla nich maleńki, 23 tygodniowy Julian nie jest człowiekiem tylko „płodem”, którego należało się szybko pozbyć bo jego leczenie jest trudne, drogie i skomplikowane.

Właśnie do takiego „rozwiązania problemu” aborcjoniści namawiają wszystkie kobiety oraz domagają się takich zmian w prawie, aby jeszcze bardziej ułatwić zabijanie.

Aby ratować maluszki zagrożone aborcją musimy dalej pokazywać prawdę o tym zbrodniczym procederze.

W trakcie trwania debaty parlamentarnej nad aborcyjnym projektem ustawy, nasi działacze rozpoczęli pokazywanie prawdy o aborcji wchodzącym do Sejmu politykom. Zrobili to w sposób, jakiego jeszcze nigdy nie było w Polsce.

Dzięki naszym Darczyńcom udało nam się wynająć przyczepę z ogromnym telebimem, na którym pod wejściem do Sejmu wyświetlamy film pokazujący jak wygląda aborcja! Ogromny ekran pokazuje obraz w jakości HD a dzięki nagłośnieniu słychać nas z daleka.

Niech Pan spojrzy jak to wygląda i jak ogromne wrażenie robi ta akcja:

Telebim pod Sejmem

Film i dźwięk to obecnie najmocniejszy środek przekazu. Po zakończeniu akcji pod Sejmem chciałabym rozstawić taką przyczepę z telebimem w centrum Warszawy lub innego dużego miasta. W ten sposób dotrzemy do tysięcy ludzi a obraz, który zobaczą, na długo zostanie w ich pamięci i z pewnością zmieni ich świadomość na temat aborcji.

Panie Donacie, kupno takiego telebimu wraz z przyczepą to wydatek aż 250 000 złotych. Ale jego wynajęcie na dwie doby to już tylko 11 000 zł. Chciałabym aby przez 48 godzin pokazywał prawdę o aborcji w ruchliwym miejscu, odwiedzanym przez tysiące osób.

Dlatego zwracam się do Pana z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł, lub dowolnej innej kwoty, aby wynająć ogromny telebim i przez dwie doby wyświetlać za jego pomocą prawdę o aborcji w centrum dużego miasta.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok. 32, 00-055 Warszawa
Dla przelewów zagranicznych - Kod BIC Swift: INGBPLPW

wpłata online

Film pokazujący jak wygląda i czym jest aborcja na zawsze zostaje w pamięci i radykalnie odmienia poglądy. Stoimy przed szansą pokazania go dużej grupie osób.

W tym samym czasie zwolennicy aborcji będą dalej kłamać i manipulować społeczeństwem, usiłując wmówić Polakom, że aborcja to „zabieg” a dziecko to „płód”. Musimy być aktywni i docierać z prawdą tak szeroko, jak tylko jest to możliwe. Akcja z telebimem bardzo w tym pomoże i przyczyni się do uratowania życia dzieci!

Serdecznie Pana pozdrawiam,

Kinga Małecka-Prybyło

Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok.32, 00-055 Warszawa
www.stopaborcji.pl

Od: Kinga Małecka-Prybyło [mailto:pomagam@stopaborcji.pl]
Wysłano: wtorek, 9 stycznia 2018 21:43
Do: sowa-frankfurt@freenet.de
Temat: Jak to w ogóle jest możliwe?

 

 

 

Katarzyna Waliczek opowiada o zespole Turnera, z którym się urodziła. Jego podejrzenie stanowi przesłankę do aborcji w polskich szpitalach... Czas to zmienić. Zobacz video!

Kliknij, aby obejrzeć

Szanowni Państwo,

już jutro Sejm zacznie prace nad projektem "Zatrzymaj aborcję", w który tak wielu z Państwa się włączyło, o co prosiłam przez wiele miesięcy. Jestem ogromnie wdzięczna za Państwa zaangażowanie!

Pragnę przedstawić Państwu Katarzynę Waliczek, która opowiada o Zespole Turnera, z którym się urodziła. Dziś podejrzenie tego zespołu stanowi powód do zabijania dzieci... Czas to zmienić.

KLIKNIJ: https://youtu.be/22vL8yLYf9M

Jutro odbędzie się również czytanie lewicowego projektu, który łamie Konstytucję oraz prawo międzynarodowe: pozwala na zabijanie dzieci z podejrzeniem najcięższych chorób do momentu urodzenia i wiele innych okrutnych praktyk.

Kancelaria Sejmu podała, że liczba kart złożonych pod projektem "Zatrzymaj aborcję", pod którym się podpisywaliśmy, wynosi 102 tys., a średnia liczba podpisów na kartę wśród zweryfikowanych kart wyniosła 9,5. Tymczasem lewica, choć w mediach ogłosiła pół miliona podpisów, w rzeczywistości w Sejmie złożyła tylko 21,8 tys. kart ze średnią 9,2 podpisu na kartę, czyli ponad dwa razy mniej podpisów niż ogłosiła. Wnioski nasuwają się same...

Potrzeba dużo modlitwy w intencji polskich parlamentarzystów oraz edukacji naszego społeczeństwa, aby jak najszybciej dzieci nie były już w Polsce zabijane...

Zachęcam do obejrzenia krótkiego video i podzielenia się nim ze znajomymi:

https://youtu.be/22vL8yLYf9M

Pozdrawiam Państwa serdecznie,

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk
Dyrektor CitizenGO Polska

 

CitizenGO jest organizacją aktywnych obywateli,którzy bronią życia człowieka, rodziny i płynących z godności człowieka podstawowych wolności. Naszą działalność opieramy na chrześcijańskiej antropologii. Aby dowiedzieć się więcej na nasz temat, kliknij tutaj. Możesz też znaleźć nas na portalach Facebook lub Twitter.

Od: Magdalena Korzekwa-Kaliszuk | CitizenGO [mailto:petycje@citizengo.org]
Wysłano: wtorek, 9 stycznia 2018 21:19
Do: sowa-frankfurt@freenet.de
Temat: Proszę koniecznie zobaczyć to krótkie video! #ZatrzymajAborcję 

 

sobota, 14 czerwca 2014

 

Dr Mengele, Polska i żądanie dopłat do ludobójstwa na Narodzie Polskim, jak do rolnictwa? Z kim Piecha się widział?

 

Stefan Kosiewski
Kręgi rozszerzone  -  13:15
Minister Zdrowia w rządzie Jarosława Kaczyńskiego, który własnoręcznie pozbawił życia, w drodze skrobanek, ponad 1000 poczętych Polek i Polaków, oczekuje "że za te "tysiąc zabiegów na całą Polskę" mogłoby zapłacić państwo. - Budżet państwa na to stać, skoro stać go na rozpiep... znacznie większych kwot na różne bzdury" - powiedział dziennikarzowi.  
http://www.se.pl/wydarzenia/opinie/boleslaw-piecha-dlaczego-ja-i-inni-mamy-placic-z-naszych-skladek-za-aborcje_406897.html

 
Bolesław Piecha: Dlaczego ja i inni mamy płacić z naszych składek za aborcje?
se.pl

http://debilis.blox.pl/2014/06/Dr-Mengele-Polska-i-zadanie-doplat-do-ludobojstwa.html
niedziela, 07 stycznia 2018
Teresa Tatiana Tchervinskaia, nazwisko ojca Tumanov

Stefan Kosiewski
 
POLEN
7 sty, 16:57
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/teresa-czerwinska-minister-finansow,203,0,2395595.html

Obecna wiceminister finansów ma na swoim koncie kilka publikacji naukowych. Prawie dekadę temu analizowała portfele otwartyWiceminister Teresa Czerwińska przechodzi do MF - Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższegoch funduszy emerytalnych w Polsce. Ma również doświadczenie zawodowe związane z finansami. Czerwińska pracowała w Urzędzie Komisji Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy Emerytalnych w 2005 roku. Do tego była powoływana do organów nadzorczych instytucji finansowych oraz jako biegły sądowy.

Wiceminister Teresa Czerwińska przechodzi do MF - Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
nauka.gov.pl

https://plus.google.com/116748846165184263175/posts/a87yc57ZRn5

 

O pozyskaniu Tumanowa do współpracy z NKWD-NKGB:

 


https://www.academia.edu/34266538/Rosyjscy_emigranci_i_polskie_podziemie_w_latach_1939_1948_Russian_emmigrants_and_Polish_underground_in_1939-1948