von Stefan Kosiewski
Zakładki:
Gästebuch - Księga
Hitlerowcy - komuniści - inne
KOSIEWSKI
KULTURA
LITERATURA
NASZE
POLONIA i Polacy poza granicami RP
PRZYJACIELE- FREUNDE
SOWA
SOWA RADIO
UNIA & POLSKA
YES - POLAND
wtorek, 09 stycznia 2018
Zatrzymaj żyda i pedała Kaczyńskiego w Dziele Aborcji Narodu Polskiego

Szanowny Panie Donacie,

 

zastanawiam się jak coś takiego w ogóle jest możliwe?

W czasie gdy piszę do Pana te słowa, Sejm całkowicie na serio rozpatruje pomysł dopuszczający masowe ludobójstwo. Zgłoszony przez zwolenników aborcji i poparty przez skrajną lewicę projekt o zakłamanej nazwie „Ratujmy kobiety”, stał się przedmiotem obrad parlamentu.

W tej chwili w naszym kraju morduje się ponad tysiąc dzieci rocznie. Zwolennicy aborcji chcą aby ten krwawy proceder nabrał jeszcze bardziej masowego charakteru. W Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii zabija się każdego roku 200 000 dzieci.

Aborcjoniści chcieliby aby podobnie było w Polsce. Aby jak najwięcej było ofiar i zysków dla biznesu aborcyjnego. Aby ginęło jak najwięcej maluszków.

Dębski Herod

Czy wie Pan, że w 18 tygodniu ciąży dziecko ma już 14 centymetrów? Ma własne, niepowtarzalne linie papilarne. Potrafi ssać kciuk a jego ruchy są odczuwalne dla matki. Tydzień wcześniej ćwiczyło połykanie i ssanie a teraz uczy się ziewania i czkania.

Być może pewnego dnia taki maluszek ziewnie i ułoży się wygodnie aby bezpiecznie zasnąć. A wtedy poczuje zimne szczypce, które zaczną rozrywać go na strzępy, aby w końcu w torturach zakończyć jego życie.

Właśnie tak wygląda aborcja. I właśnie nad rozszerzeniem tego zjawiska na skalę masową debatuje polski parlament. Sam fakt pochylenia się nad tak okrutnym barbarzyństwem nawet na sekundę, świadczy o kondycji naszego państwa i społeczeństwa.

Jestem pewna, że zwolennicy mordowania dzieci nie odpuszczą i będą dalej domagać się kolejnych ofiar. Aby zwiększyć ich liczbę będą jeszcze bardziej manipulować społeczeństwem. Oto przykład:

Przeczytałam ostatnio w internecie poruszającą historię małego Juliana, który urodził się przedwcześnie w jednym z polskich szpitali w 23 tygodniu ciąży. Jego stan był dramatyczny a lekarze nie dawali mu większych szans na przeżycie.

Był operowany gdy ważył jedynie 700 gramów! Dwukrotnie był reanimowany. Po zabiegu pojawiły się zmiany w mózgu a niedługo potem jelito Julianka przykleiło się do wątroby. Batalia o jego życie trwała bardzo długo aż wreszcie…

Niepokojące zmiany cofnęły się a chłopczyk zaczął samodzielnie oddychać. Rodzice w końcu mogli wziąć go na ręce!

W słowniku aborcjonistów nie ma jednak takich wyrażeń jak walka o zdrowie czy troska o pacjenta. Oni nawet nie nazywają maleńkiego dziecka „człowiekiem”. To zawsze „płód”, „ciąża” lub „zlepek komórek”. Wystarcza jedynie podejrzenie choroby „płodu” aby „przerwać ciążę”.

Dla nich maleńki, 23 tygodniowy Julian nie jest człowiekiem tylko „płodem”, którego należało się szybko pozbyć bo jego leczenie jest trudne, drogie i skomplikowane.

Właśnie do takiego „rozwiązania problemu” aborcjoniści namawiają wszystkie kobiety oraz domagają się takich zmian w prawie, aby jeszcze bardziej ułatwić zabijanie.

Aby ratować maluszki zagrożone aborcją musimy dalej pokazywać prawdę o tym zbrodniczym procederze.

W trakcie trwania debaty parlamentarnej nad aborcyjnym projektem ustawy, nasi działacze rozpoczęli pokazywanie prawdy o aborcji wchodzącym do Sejmu politykom. Zrobili to w sposób, jakiego jeszcze nigdy nie było w Polsce.

Dzięki naszym Darczyńcom udało nam się wynająć przyczepę z ogromnym telebimem, na którym pod wejściem do Sejmu wyświetlamy film pokazujący jak wygląda aborcja! Ogromny ekran pokazuje obraz w jakości HD a dzięki nagłośnieniu słychać nas z daleka.

Niech Pan spojrzy jak to wygląda i jak ogromne wrażenie robi ta akcja:

Telebim pod Sejmem

Film i dźwięk to obecnie najmocniejszy środek przekazu. Po zakończeniu akcji pod Sejmem chciałabym rozstawić taką przyczepę z telebimem w centrum Warszawy lub innego dużego miasta. W ten sposób dotrzemy do tysięcy ludzi a obraz, który zobaczą, na długo zostanie w ich pamięci i z pewnością zmieni ich świadomość na temat aborcji.

Panie Donacie, kupno takiego telebimu wraz z przyczepą to wydatek aż 250 000 złotych. Ale jego wynajęcie na dwie doby to już tylko 11 000 zł. Chciałabym aby przez 48 godzin pokazywał prawdę o aborcji w ruchliwym miejscu, odwiedzanym przez tysiące osób.

Dlatego zwracam się do Pana z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł, lub dowolnej innej kwoty, aby wynająć ogromny telebim i przez dwie doby wyświetlać za jego pomocą prawdę o aborcji w centrum dużego miasta.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok. 32, 00-055 Warszawa
Dla przelewów zagranicznych - Kod BIC Swift: INGBPLPW

wpłata online

Film pokazujący jak wygląda i czym jest aborcja na zawsze zostaje w pamięci i radykalnie odmienia poglądy. Stoimy przed szansą pokazania go dużej grupie osób.

W tym samym czasie zwolennicy aborcji będą dalej kłamać i manipulować społeczeństwem, usiłując wmówić Polakom, że aborcja to „zabieg” a dziecko to „płód”. Musimy być aktywni i docierać z prawdą tak szeroko, jak tylko jest to możliwe. Akcja z telebimem bardzo w tym pomoże i przyczyni się do uratowania życia dzieci!

Serdecznie Pana pozdrawiam,

Kinga Małecka-Prybyło

Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok.32, 00-055 Warszawa
www.stopaborcji.pl

Od: Kinga Małecka-Prybyło [mailto:pomagam@stopaborcji.pl]
Wysłano: wtorek, 9 stycznia 2018 21:43
Do: sowa-frankfurt@freenet.de
Temat: Jak to w ogóle jest możliwe?

 

 

 

Katarzyna Waliczek opowiada o zespole Turnera, z którym się urodziła. Jego podejrzenie stanowi przesłankę do aborcji w polskich szpitalach... Czas to zmienić. Zobacz video!

Kliknij, aby obejrzeć

Szanowni Państwo,

już jutro Sejm zacznie prace nad projektem "Zatrzymaj aborcję", w który tak wielu z Państwa się włączyło, o co prosiłam przez wiele miesięcy. Jestem ogromnie wdzięczna za Państwa zaangażowanie!

Pragnę przedstawić Państwu Katarzynę Waliczek, która opowiada o Zespole Turnera, z którym się urodziła. Dziś podejrzenie tego zespołu stanowi powód do zabijania dzieci... Czas to zmienić.

KLIKNIJ: https://youtu.be/22vL8yLYf9M

Jutro odbędzie się również czytanie lewicowego projektu, który łamie Konstytucję oraz prawo międzynarodowe: pozwala na zabijanie dzieci z podejrzeniem najcięższych chorób do momentu urodzenia i wiele innych okrutnych praktyk.

Kancelaria Sejmu podała, że liczba kart złożonych pod projektem "Zatrzymaj aborcję", pod którym się podpisywaliśmy, wynosi 102 tys., a średnia liczba podpisów na kartę wśród zweryfikowanych kart wyniosła 9,5. Tymczasem lewica, choć w mediach ogłosiła pół miliona podpisów, w rzeczywistości w Sejmie złożyła tylko 21,8 tys. kart ze średnią 9,2 podpisu na kartę, czyli ponad dwa razy mniej podpisów niż ogłosiła. Wnioski nasuwają się same...

Potrzeba dużo modlitwy w intencji polskich parlamentarzystów oraz edukacji naszego społeczeństwa, aby jak najszybciej dzieci nie były już w Polsce zabijane...

Zachęcam do obejrzenia krótkiego video i podzielenia się nim ze znajomymi:

https://youtu.be/22vL8yLYf9M

Pozdrawiam Państwa serdecznie,

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk
Dyrektor CitizenGO Polska

 

CitizenGO jest organizacją aktywnych obywateli,którzy bronią życia człowieka, rodziny i płynących z godności człowieka podstawowych wolności. Naszą działalność opieramy na chrześcijańskiej antropologii. Aby dowiedzieć się więcej na nasz temat, kliknij tutaj. Możesz też znaleźć nas na portalach Facebook lub Twitter.

Od: Magdalena Korzekwa-Kaliszuk | CitizenGO [mailto:petycje@citizengo.org]
Wysłano: wtorek, 9 stycznia 2018 21:19
Do: sowa-frankfurt@freenet.de
Temat: Proszę koniecznie zobaczyć to krótkie video! #ZatrzymajAborcję 

 

sobota, 14 czerwca 2014

 

Dr Mengele, Polska i żądanie dopłat do ludobójstwa na Narodzie Polskim, jak do rolnictwa? Z kim Piecha się widział?

 

Stefan Kosiewski
Kręgi rozszerzone  -  13:15
Minister Zdrowia w rządzie Jarosława Kaczyńskiego, który własnoręcznie pozbawił życia, w drodze skrobanek, ponad 1000 poczętych Polek i Polaków, oczekuje "że za te "tysiąc zabiegów na całą Polskę" mogłoby zapłacić państwo. - Budżet państwa na to stać, skoro stać go na rozpiep... znacznie większych kwot na różne bzdury" - powiedział dziennikarzowi.  
http://www.se.pl/wydarzenia/opinie/boleslaw-piecha-dlaczego-ja-i-inni-mamy-placic-z-naszych-skladek-za-aborcje_406897.html

 
Bolesław Piecha: Dlaczego ja i inni mamy płacić z naszych składek za aborcje?
se.pl

http://debilis.blox.pl/2014/06/Dr-Mengele-Polska-i-zadanie-doplat-do-ludobojstwa.html
niedziela, 07 stycznia 2018
Teresa Tatiana Tchervinskaia, nazwisko ojca Tumanov

Stefan Kosiewski
 
POLEN
7 sty, 16:57
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/teresa-czerwinska-minister-finansow,203,0,2395595.html

Obecna wiceminister finansów ma na swoim koncie kilka publikacji naukowych. Prawie dekadę temu analizowała portfele otwartyWiceminister Teresa Czerwińska przechodzi do MF - Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższegoch funduszy emerytalnych w Polsce. Ma również doświadczenie zawodowe związane z finansami. Czerwińska pracowała w Urzędzie Komisji Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy Emerytalnych w 2005 roku. Do tego była powoływana do organów nadzorczych instytucji finansowych oraz jako biegły sądowy.

Wiceminister Teresa Czerwińska przechodzi do MF - Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
nauka.gov.pl

https://plus.google.com/116748846165184263175/posts/a87yc57ZRn5

 

O pozyskaniu Tumanowa do współpracy z NKWD-NKGB:

 


https://www.academia.edu/34266538/Rosyjscy_emigranci_i_polskie_podziemie_w_latach_1939_1948_Russian_emmigrants_and_Polish_underground_in_1939-1948

środa, 06 grudnia 2017
Po co taki żydoski sposób mieszania na fejsbuku?

1 1

Komentarze

Stefan Kosiewski

Stefan Kosiewski @Mariusz Jefimow - dlaczego wycina komentarze i nie pozwala na wpisy? Po co taki żydoski sposób mieszania na fejsbuku? https://de.scribd.com/.../Morawiecki-nie-tylko-dla... Nie wytnij, denbilu tego, bo tu info, że szukasz kasy

Zdjęcie użytkownika Stefan Kosiewski.

 Przed chwilą

Morawiecki nie tylko dla Polakow TRUMP na Mace Israel Great Ag...
Herkunft : ARTE https://www.arte.tv/de/videos/056740-000-A/lech-walesa-ein-portraet/ PDF: https://www.scribd.com/document/366372706/Jaroslaw-Kaczynski-nie-jest-zdrowy-zrownowazony-psychicznie-PDO534-Przerzuty-na-Ministra-Blaszczaka-F...
Published 28 minutes ago
 
Jaroslaw Kaczynski nie jest zdrowy zrownowazony psychicznie P...
radio: https://gloria.tv/audio/LbUbtmLd2CeG1sEgz3o8ZDV6K Jarosław Kaczyński "nie jest zdrowy, zrównoważony psychicznie" Prolegomena do Odżydzania po Myśli prof. Feliksa Konecznego 534 Przerzuty na Ministra Błaszczaka Fascynacja Obłędem von St...
Published 1 day ago
 

GRZECH SYNKRETYZMU wyklucza antypapieza Franciszka DUBIA i...

GRZECH SYNKRETYZMU wyklucza antypapieza Franciszka DUBIA i kardynal Muller swiadkami Prawdy https://de.scribd.com/document/338181089/ZMIANA-PARADYGMATU-Rafal-Grupinski-Poland-OTWARTYM-TEKSTEM-PDO441-FO-von-Stefa...
Published 4 days ago

 

Jaroslaw Kaczynski codziennie na chemioterapie do WIM KOMISJ...
Jarosław Kaczyński codziennie przyjeżdża na chemioterapię do Wojskowego Instytutu Medycznego http://sowa.quicksnake.cz/Komisja-Bezstronna-ds-Ustalenia-Przyczyny-Zamachow/Jarosaw-Kaczynski-codziennie-przyjezdza-na-chemioterapie-do-Wojsko...
Published 6 days ago
 

DLACZEGO W ROGATYWCE PDO532 POEMA von Stefan Kosiewski S...
radio: https://gloria.tv/audio/gxSjJvawhnZp2jCQehFCUbLt8 Katastrofa w Smoleńsku Prokuratura Apelacyjna w Warszawie AP III Ko 726/ 10 DLACZEGO W ROGATYWCE PDO532 http://sowa.blog.quicksnake.pl/Stefan-Kosiewski/DLACZEGO-W-ROGATYWC...
Published 7 days ago
 

Armagedon PDO533 Szabasowa premiera wicepremierow Glinski...
radio: https://gloria.tv/audio/BGhcpLnZa1kR4TrmrQUTF4MkQ Armagedon 533 Prolegomena do Odżydzania po Myśli prof. Feliksa Konecznego Szabasowa premiera wicepremierów Gliński Morawiecki Zniweczona Rzeczywistość von Stefan Kosiewski Z...
Published 8 days ago
 

Wsrod serdecznych przyjaciol psy zajaca zjadly PDO531 Fascynacj...
radio: radio: https://gloria.tv/audio/gon6d2LLvgnP3oLEK8msuCq3B O antypolskiej działalności czasopisma „Dialog”, obłudnej trosce Towarzystw Niemiecko-Polskich (DPG) w sprawie poprawy nauczania języka polskiego w Niemczech i o realnym zakła...
Published 14 days ago
 
 SOWA Magazyn Europejski
wtorek, 05 grudnia 2017
BOGATY MLODZIENIEC PDO257 FO von Stefan Kosiewski ZECh Morawiecki w ujeciu teleologicznym ZR CANTO DCLIV

Dec 4  http://sowa-magazyn.blogspot.de/2016/12/nie-2-25-proc-jak-mowi-w-tvp-info-przed.html

Piękne z Pożydecznym PDO418 O dwóch takich, co wspinali się na Wawel FO von Stefan Kosiewski Slavica et Khazarica ZR nie 2-2,5 proc., jak mówił w TVP Info przed tygodniem wicepremier Mateusz Morawiecki, tylko bliżej 1 proc.

Morawiecki w ujeciu teleologicznym ZR CANTO DCLIV


Aktuelle Aktivitäten  https://twitter.com/sowa/status/805530499280052224
 Stefan Kosiewski 

315 Follower 
Polnisches Kulturzentrum e.V.
...PKB dużo słabsze, konsumpcja nie zaskakuje https://lnkd.in/gCQAdmV Czyli nie 2-2,5 proc., jak mówił w TVP Info przed tygodniem wicepremier Mateusz Morawiecki, tylko bliżej 1 proc.
http://www.dailymotion.com/video/xqmjjm_czemu-rosja-rzadza-zydowiny_music

BOGATY MLODZIENIEC PDO257 FO von Stefan Kosiewski ZECh Morawiecki w ujeciu teleologicznym ZR CANTO DCLIV

Komentarz teleologiczny, Bar Węgroda do przywołanego nawijania, w formie prostego zapytania: radio

https://gloria.tv/audio/qTqwhwPbvxuy1yBXu9FkDbWCb 
Morawiecki nie pokazał majątku, tymczasem wszyscy koledzy prezesa Kaczyńskiego mieli pokazać już na Mazurach, co mają, jak zapewniał przed wyborami Stonoga, poszczany ostatnio po pijaku filantrop żydoski, http://gloria.tv/user/7FB8RCqgodx

że ujawni fotografię z kutasami bez kontuszy, łuckie pasy, walił w tarabany mniejszy od Sorosza filantrop wschodnioeuropejskiej chazarii, który obżydliwymi podśmiechujkami purimowymi na youtube napędził tumany niezdecydowanych baranów na Listę Kaczystów (Gowina z PO, Ziobro ze Solidarnej, Macierewicza, Waszczykowskiego, który umiał się chociaż przyznać ostatnio, że robienie za polityka mu nie leży; wolałby zakończyć możliwie szybko robienie w przedbiegach marionetkowego składu rządu zderzakowego, do wyrzucenia za uzależnienie od prochu marnego warunków brzegowych umów stypendialnych połączonych na miejscu, w Stanach Zjednoczonych z przyznawaniem klauzuli bezpieczeństwa, agencji, itd. Szydło, Morawieckiemu itp. Tak samo, jak wcześniej kolegom Kwacha i Millera; Orłowski, Rosati, żeby daleko nie szukać.

Wtedy Jezus spojrzał z miłością na niego i rzekł mu: Jednego ci brakuje; idź, sprzedaj wszystko, co masz, i rozdaj ubogim, a będziesz miał skarb w niebie, Potem przyjdź i chodź za mną. Lecz on spochmurniał na te słowa i odszedł zasmucony, miał bowiem wiele posiadłości. M 10, 21-23

Tyle słów Ewangelii na dzień dzisiejszy wg. Biblii Tysiąclecia; na collage'u, w kalendarzu ewangelikańskim, z uwagi na herezję Bergoglio.

Czytanie z Forum w internecie ~bezrobotny elektryk:
Pan Morawiecki zgromadził zapewne kilkaset milionowy majątek i dlatego sprzeciwił się jego ujawnieniu,  bo jak to nie licuje z wizerunkiem medialnym rządu PiS który chce uchodzić za trybuna i obrońcę ubogich. Ale nie o zaglądaniu do portfela pana ministra chcę napisać. Ważne jest to że te pieniądze pan minister zarobił głównie dlatego że przesz całe lata wypłaty prezesów i rad nadzorczych potężnych korporacji i banków były zwolnione nie tylko z podatku ale nawet ze składek ZUS. A teraz głównie za sprawą pana ministra rząd wycofał się z wprowadzenia kwoty wolnej od podatku dla osób zarabiających poniżej progu biologicznej egzystencji. To jest naganne, a nie majątek jaki pan Morawiecki zgromadził.

Polska jest obecnie jedynym krajem w Europie i prawdopodobnie jednym z nielicznych na świcie gdzie opodatkowuje się dochody niższe niż minimum biologiczne. PiS obiecywał zmienić to w kampanii. Kilka dni temu ogłoszono że nie będzie to realizowane. Odłożono to w czasie za 3 lata czyli tak przed następnymi wyborami. Co za cynizm i obłuda PiS. 

- Czy ten młodzieniec Morawiecki wzbrania się tylko przez nieśmiałość ściskając w dłoni pasek od wypłaty; nie ujawniając tego, co każdy goj na całym Bożym świecie dawno już jest nauczony, że żyd zatrudniony w banku sam sobie przyznaje tzw. BONUSY, wielokrotnie przekraczające oficjalne wypłaty, objęte umową na piśmie, że prawdziwe pobory jego z kasy Firmy, czyli milionowe premie za to, że nic dobrego nie zrobił, hokus pokus, cudu żadnego, wody z wody nie postawił sam od siebie nikomu za nic, jak wszyscy w tzw. polityce w Polsce po Magdalence przyznają sobie sorty mundurowe, ubowcy, osocze, cyfryzacje, piramidki, cyrkle, określone koła, symbole masońskie, do których bezprawnie dorwali się z pogwałceniem wiekowych tradycji .:Sztuki Królewskiej. Wolnomularia Wildszwajna, Grupa Windstor, Na Wschodzie Wawelu, żydostwo Borsuka w Senacie, Kopacz wożąca po Polsce dupy poprzyrastane do mebli rządowych.

Czy ten Młodzieniec Bogaty, o którym prawi dzisiaj Ewangelia Marka słowy; czy stałby on obnażony przed całym światem, paskuda nieobrzezana na egzaminie moralności w Dniu Sądnym? Otóż, zdecydowanie wydaje się, że NIE!
A tylko Trockistowski troll wciska w internecie Polakom i Katolikom niewybuchy, zamiast śliwki suszonej do bigosu, odwraca zadymą uwagę od powietrza, z którego bankstery podszkolone na Krótkich Kursach i stypendiach w Stanach Zjednoczonych robią pieniądz krajowy lokalnie po świecie na modłę Ameryki?

Powiada zatem Bar Magen: Morawiecki jako b. doradca ekonomiczny Tuska ds. bezlitosnego zadłużenia Polski nie ma kwalifikacji moralnych do pełnienia funkcji publicznych; tyle żydy w Ameryce powinny wiedzieć i nie upokarzać swojej stypendystki a polskiej pani premier Szydło wciskaniem kobiecie do gabinetu nauczyciela historii, mgra Mateusza Morawieckiego, którego CV ubogaciło parę US fakultetów na drodze figuranta KU SŁONCU.

aRABIA kACZYńSKA TAK SAMO, JAK sAUDYJSKA aRABIA, RODZINIE jednej ZLECONA DO TRZYMANIA KRóTKO ZA morde kwitami, hakami. Dla Dobra Organizacji.

Z Panem Bogiem
Z Frankfurtu nad Menem czytał Stefan Kosiewski
https://www.spreaker.com/user/sowa-frankfurt/bogaty-mlodzieniec-pdo257-fo-von-stefan-


http://www.dailymotion.com/video/xqmjjm_czemu-rosja-rzadza-zydowiny_music

Dane o polskiej gospodarce były kiepskie. Na koniec roku mogą być tragiczne

magazyn europejski
 
Du hast Pins gesammelt auf „Müll/ śmieci/ rubbish“
 Tupowisizm http://sowa-magazyn.blogspot.de/2016/12/nie-2-25-proc-jak-mowi-w-tvp-info-przed.html - Rząd PiS nie wyciągnął wniosków z katastrofy w Smoleńsku i nadal łamie wszelkie procedury bezpieczeństwa; Na pokładzie samolotu już znajdowali się ministrowie kluczowych resortów, m.in. Beata Szydło, Mateusz Morawiecki, Antoni Macierewicz, Witold Waszczykowski i Mariusz Błaszczak.:

 
Tupowisizm sowa-magazyn.blog... - Rząd PiS nie wyciągnął wniosków z katastrofy w Smoleńsku i nadal łamie wszelkie procedury bezpieczeństwa; Na pokładzie samolotu już znajdowali się ministrowie kluczowych resortów, m.in. Beata Szydło, Mateusz Morawiecki, Antoni Macierewicz, Witold Waszczykowski i Mariusz Błaszczak.https://de.pinterest.com/pin/452752568774882297/

sinessinsider.com.plBrak silnych fundamentów - to największy obecnie mankament 
 polskiej gospodarki. Fi…

www.linkedin.com/hp/update/6211296182598275072

 okradł kasę Solidarności Dolnośląskiej 
przed stanem wojennym,

okradł kasę Solidarności Dolnośląskiej przed stanem wojennym, potem brał kasę od trockistowskiej Międzynarodówki - Na pierwszym zjeździe regionalnym Solidarności w lutym 1990 Pinior w uchwale dziękował właśnie IV MIędzynarodówce za pomoc w walce z systemem W 1990 został liderem trockistowskiego Socjalistycznego Ośrodka Politycznego. Wraz z jego działaczami został w lutym tego samego roku usunięty z PPS-RD http://przekapane.blox.pl/2016/11/Z-Piniorem-nie-tylko-moze-byc-podobnie-jak-z-ks.html: https://de.pinterest.com/pin/452752568774872428/

magazyn europejski


Du hast Pins gesammelt auf „SZCZURY, Apps“


okradł kasę Solidarności Dolnośląskiej przed stanem wojennym, potem brał kasę od trockistowskiej Międzynarodówki - Na pierwszym zjeździe regionalnym Solidarności w lutym 1990 Pinior w uchwale dziękował właśnie IV MIędzynarodówce za pomoc w walce z systemem W 1990 został liderem trockistowskiego Socjalistycznego Ośrodka Politycznego. Wraz z jego działaczami został w lutym tego samego roku usunięty z PPS-RD
 http://przekapane.blox.pl/2016/11/Z-Piniorem-nie-tylko-moze-byc-podobnie-jak-z-ks.html 

kulturzentrum

Materiałów:  104
Łącznie odtworzeń: 179 687
dr Paweł Ziemiński
Dodany 7 lat temu |

Znam pana W.Nowackiego od bodajże 12 lat, gdyż pojawiał się w atmosferze " legendy solidarnościowej" w kręgu działaczy Komitetu Obrony Polskiej Ziemi "Placówka", którego byłem ( i w pewnym sensie ciągle jestem) działaczem , a nawet członkiem władz centralnych. Co do okoliczości zajść w jego domu w dniu 15.11.2016 trudno mi cokolwiek powiedzieć, ale ocena W.Nowackiego dokonana przez p. Andrzeja Dziąbę trafia w sedno sprawy. Pan Nowacki, to "kamalizator działań narodowo-suwerenistycznych" i zaprzedany sługus PiSu, a zapewne od dawna mafijnego układu Okragłego Stołu. Jest to specjalista od wyprowadzania w maliny działaczy ludowych, a także co m,niej doświadczonych działaczy narodowych. Opisane zajścia w jego domu, to albo kłótynie w rpodzinie mafijnej, albo zabiegi uwiarygidniające status "ofiary i pomnika martyrologii katolicko-patriotycznej".  Swoją drogą Wielkopolska, to prawdziwe laboratorium do obserwacji agenturalnych działań w środowisku rolniczym i narodowo-ludowym oraz bogata galeria prześladowania rzeczywistych działaczy chłopskich i ludowo-narodowych. Przykładem jest chociażby prześladowanie p. Bogdana Dziubały oraz wielu innych działaczy, z których wielu zaszczuto lub po prostu skrytobójczo zamordowano.

Pozdrawiam wszystkich rozsądnych i nie zmanipulowanych Polaków

Paweł Ziemiński

PDF:   BOGATY MLODZIENIEC PDO257 FO von Stefan Kosiewski ZECh Morawiecki w ujeciu teleologicznym ZR CANTO DCLIV Ka... by Stefan Kosiewski on Scribd

 Aktualności
Stefan Kosiewski udostępnił wspomnienie.

15 godz. ·
 
świadek wizji lokalnej: ...tamci z Policji, urlopy pobrali przecież, a morderca, sędzia z policją...
policjant z ekipy lokalnej na wizji: - zamknij się, debilu!
świadek wizji lokalnej: ...swojego dziecka, z policji, na wolności przebywa, syn prezesa sądu, ludzie...

1:54 - 2:08 https://youtu.be/4ZIdDo1BTKA
MokrySiusiak 9 godzin temu
+Deva7 Kolego to akurat nie jest ojciec Ewy, osoba mówiąca w tym momencie to Wojciech Ruminkiewicz jest to znajomy ojca Ewy który pomaga rodzinie po tej tragedii gdyż sam przeżył coś podobnego. Jeden z prawników z konina porwał jego syna dla okupu, po zapłaceniu przez pana Wojciecha okupu jego syn został zamordowany gdyż sprawca sądził że chłopak go rozpozna
Stefan Kosiewski
4 grudzień 2015 ·
 
świadek wizji lokalnej: ...tamci z Policji, urlopy pobrali przecież, a morderca, sędzia z policją...
policjant z ekipy lokalnej na wizji: - zamknij się, debilu!...

Zobacz więcej
 
6 udostępnień


http://krakow.onet.pl/forum/wspinali-sie-po-wawelu-jeden-z-mezczyzn-spadl,0,2989238,229927660,czytaj.html

~miłośnik Krakowa z Krowodrzy mm-k : To wcale nie byli pijacy ani rabusie którzy chcieli ukraść Szczerbiec i Koronę Królewską , albo arrasy tureckie , tylko zapóźnieni turyści którzy nie zdążyli przed zamknięciem Krypty złożyć kwiaty i wieniec na sarkofagu naszego ukochanego powszechnie , pierwszego w historii prawdziwego prezydenta , który poległ w smoleńskich błotach , bagnach i lasach . Zamiast ich karać powinni im dać przywilej bezpłatnego wstępu do Krypty Srebrnych Dzwonów przez całą dobę i do bezpłatnego wejścia tam do końca życia i przyjąć ich przymusowo do PiS jako honorowych członków .....jak są młodzi , a za ten czyn dodatkowo jeszcze nagrodzić orderem za patriotyzm i oddanie . Gdyby to ode mnie zależało to jeszcze bym im dodał dodatkowy obowiązkowy przywilej , by corocznie przed Wszystkimi Świętymi i w Wielkanoc szorowali cały sarkofag i posadzkę oraz kaplicę na mokro i na błysk . Odezwał się we mnie były , a obecnie emerytowany nauczyciel , wiec chciałem połączyć piękne z pożytecznym . zwiń

dzisiaj 09:18 |Dotyczy: Wspinali się po Wawelu. Jeden z mężczyzn spadł

https://gloria.tv/audio/qTqwhwPbvxuy1yBXu9FkDbWCb

http://sowa.quicksnake.cz/Protestbewegung/Piekne-z-Pozydecznym-Pidgin-Art-PDO257-FO-von-Stefan-Kosiewski-Slavica-et-Khazarica-ZR-fraszka-z-Ogrodu-Fraszek-Moralia-ZECh 

poniedziałek, 04 grudnia 2017
opatrzność postawiła na drodze życia Jarosława Kaczyńskiego faceta, który złamał śluby zakonne w Kościele Rzymskokatolickim
Stefan Kosiewski
 
POLEN
3 gru, 23:58

"To, że dzisiaj możemy prowadzić naprawę państwa, budować silną, bezpieczną, sprawiedliwą i intensywnie rozwijającą się Polskę w znacznej mierze stanowi zasługę wspaniałej wspólnoty zgromadzonej wokół Radia Maryja. Za to wszystko, jako prezydent RP z serca dzisiaj dziękuję i życzę państwu wielu kolejnych, wielkich sukcesów w służbie Bogu i ojczyźnie" - napisał Duda w liście odczytanym podczas uroczystej mszy świętej przez ministra Adama Kwiatkowskiego z prezydenckiej kancelarii.

TORUŃ 26 LAT RADIA MARYJA OBCHODY (uczestnicy uroczystości)
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/26-urodziny-radia-maryja-obecni-ministrowie-listy-od-premier-prezydenta-i-prezesa-pis/20pwxkk#slajd-8 "Rok temu obchodziliśmy 25. rocznicę powstania Radia Maryja. To było wspaniałe święto dla nas wszystkich i znakomita okazja do podsumowania niebywałego dorobku toruńskiej wspólnoty - w tymże ćwierćwieczu. Dziękowaliśmy wówczas Panu Bogu za te wszystkie dobrodziejstwa, które spłynęły na nas za sprawą ojców redemptorystów oraz współpracujących z nimi ludzi szlachetnych serc. Dziękowaliśmy również za to, że opatrzność postawiła na drodze naszego życia ojca Tadeusza Rydzyka" - wspomniał prezes PiS w liście, który odczytał minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak.

W strzelaninie pod Wrocławiem zginął antyterrorysta. Rzecznik KGP zapewnia, że rozpoznanie sytuacji nie było błędne

W strzelaninie pod Wrocławiem zginął antyterrorysta. Rzecznik KGP zapewnia, że rozpoznanie sytuacji nie było błędne

https://plus.google.com/116748846165184263175/posts/czjwnBdEWZK

 

DariuszKrzysztof Gorski

DariuszKrzysztof Gorski Stefanie, wielkie dzięki za Twą pracę ...
Pozdrawiam serdecznie ...

Zdjęcie użytkownika DariuszKrzysztof Gorski.

· 2 godz.

Stefan Kosiewski

Stefan Kosiewski Armagedon PDO533 Szabasowa premiera wicepremierow Glinski Morawiecki Zniweczona Rzeczywistosc von Stefan Kosiewski ZECh Pidgin_Art 20171127 ME SOWA http://sowa.blog.quicksnake.pl/.../Armagedon-PDO533...

mysowa radio: https://gloria.tv/audio/BGhcpLnZa1kR4TrmrQUTF4MkQ

Szabasowa premiera wicepremierów (Glinski, Morawiecki) Zniweczona Rzeczywistosc von Stefan Kosiewski ZECh Pidgin_Art
http://sowa-magazyn.blogspot.ro/.../armagedon-pdo533...

MULTIVERSE THEATER
PDO533 Armagedon
http://franciscus.blox.pl/.../MULTIVERSE-THEATER-PDO533...

pod koniec życia na końcu czasów

oślizła żaba ciemnemu duchowi podobna
wydobywa się z ust fałszywego papieża
nieczysta wypowiedź heretyka Bergoglio

na temat Sądu Ostatecznego ultimum
iudicium wystawia łapę smoka pazurami
bestia porywa się na depozyt wiary

bezgłośnie płynie rzeka w dolinie
milczenia dla oddzielenia dobra od zła
Wszystkowiedzący osobiście zstępuje

na ziemię po siedmiu kamieniach
wygładzonych na brzegach rzeki
ciąży wspomnienie nie tego co było

żaba skrzeczy Pod koniec naszego
życia będziemy sądzeni z miłości
serce zmarłego w Sali dwóch Prawd

waży tyle co pióro ptaka na szali
zmartwychwstali Pod koniec życia
antychrysta stają w bramce skanowań

w końcu czasów trudnych dla islamu Birmy
i Bangladeszu Piotr Rzymianin Isa po upadku
obyczajów i dojściu do władzy ludzi głupich

robi za zbawienie wierzących inaczej były
kapelan generała Videli i świadek zmniejszenia
populacji ze samolotów do oceanu bez sądu

http://sowa-magazyn.blogspot.ro/.../armagedon-pdo533...

Morawiecki jako b. doradca ekonomiczny Tuska ds. bezlitosnego zadłużenia Polski nie ma kwalifikacji moralnych do pełnienia funkcji publicznych; tyle żydy w Ameryce powinny wiedzieć i nie upokarzać swojej stypendystki a polskiej pani premier Szydło wciskaniem kobiecie do gabinetu nauczyciela historii, mgra Mateusza Morawieckiego, którego CV ubogaciło parę US fakultetów na drodze figuranta KU SŁONCU KALIFAT KACZYNSKIEGO PDO249 Lepszy sort fATALISTOW od Kuby FO von Stefan Kosiewski ZECh CANTO DCXLIX ~bezrobotny elektryk : Pan Morawiecki zgromadził z pewnością... www.pinterest.com/pin/452752568769862397/

Armagedon PDO533 Szabasowa premiera…

 

3· 27 listopada o 20:54

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=148571122567793


TESTAMENT JAROSŁAWA na chemioterapię do WIM KOMISJA BEZSTRONNA 20171201 PDO499 Minister Szczerski z Kancelarii Prezydenta Dudy HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski DWIE OJCZYZNY PDO324 Testament Kiszczaka PDO280 DO PRACY PDO325 FO SSetKh 20170723 ME SOWA SAPERE AUDE

PDF: https://issuu.com/stefankosiewski/docs/testament_jaroslawa_na_chemioterapi

Szanowna Pani Agnieszko,

chodzi o to, że nowe szaty władzy żydoskiej w Polsce to Testament Jarosława Kaczyńskiego


http://sowa-magazyn.blogspot.de/2017/12/opatrznosc-podstawia-noge-ministrowi.html

piątek, 10 listopada 2017
Wpadła mu do sedesu fotka na miesięcznicę Suknia Dejaniry Kaczynskiego PDO529 Studia Slavica et Khazarica von Stefan Kosiewski

26 Min.Vor 26 Minuten

Antwort an

Suknia Dejaniry Kaczynskiego PDO529 Studia Slavica et Khazarica von Stefan Kosiewski Do Ambasadora Marka Prawdy o rzekomo polskich obozach koncentracyjnych Fascynacja Obłędem

  
jew/mickiewicz-4.gif

radiohttps://gloria.tv/audio/gBusYcAJS88T6SRdkW1CHK18D   

W Polsce trzeba zrobić to samo, co w Arabii Saudyjskiej: pozamykać ich połowę, księży-prezesów spółek skarbu państwa, regentów, ministrów, skomunysynów, ks. Sowę. Który sprzedał nielegalnie logo rzymskokatolickiego Radia PLUS, jak Judasz diabelsko przeszabrował własność Episkopatu Polski. Należy oddzielić Kościoły poubeckie prawo- i lewoskrętne za kasą, od państwowych dotacji dla sitwy imperium finansowego zakonnika Rydzyka z polityką żydostwa ukrytego pod sutanną. https://plus.google.com/116748846165184263175/posts/5rdM8VgtNbR

 

Foto:  Adam Bernard Mickiewicz 1855 starb im Alter von 58 Jahren in Konstantinopel an der Cholera, als er dort mit Unterstützung Frankreichs polnische („Legion Polski“) und jüdische („Husaren Israels“) Einheiten für den Krimkrieg gegen Russland sammelte 

https://twitter.com/sowa/status/929021700850769922

 

Koblenz-2017-10

Suknia Dejaniry Kaczynskiego 529 Prolegomena do Odżydzania po Myśli prof. Henryka Elzenberga paszkwil Fascynacja Obłędem von Stefan Kosiewski SSetKh Zarys Estetyki Chazarów

 

Należy zapytać Kaczyńskiego, czy wiedział, że Kawczyński w Londynie, to zwykła wtyka telewizji RT Putina w Izbie Gmin, z mackami korespondentów postkomuny we Warszawie? Homoseksualista i nieudany sutener w Parlamencie Brytyjskim po rozwodzie z żoną Kate, 45-letni syn pułkownika wojskowych służb Ludowego Wojska Polskiego a może i WSI; kochany tatulo, kawczynski, wygooglaj sobie, gloria.tv; któremu to cywilowi dobiera się już do d(.)py Partia Konserwatywna, w której do niedawna jeszcze robił ten młody człowiek (wiekiem w stosunku do starego współpracownika KOR-u, Jarosława K.) oficjalnie za doradcę premiera Camerona, jak żydoski student z Ameryki robił w tamtych latach przy trockistowskim KOR-owcu Macierewiczu w Piotrkowie Trybunalskim oficjalnie za pomoc biurową, zanim za spinacza, dziurkacza, czy dziurkowca kierownictwa PiS-u nie zaczął robić przy wiceprezesie partii i Ministrze Dezorganizacji Obrony Narodowej RP, państwa NATO liczącego się poważnie, bo w miliardach dolarów na rynku zakupów amerykańskiego sprzętu wojskowego, młody aptekarz po stażu w Ironia, aptece, w której nikt nigdy go nie widział, używający nazwiska Misiewicz, albo Miśkiewicz (mniejsza o tym), który szukał po dyskotekach partnerów (stosunkowo młodych) nie dla uciechy żyda i pedała, ale dla przyszłościowej potrzeby zawiązania koalicji Centrum z Porozumieniem, Gowina w odgrzanym dowcipie szabasowym z brodą: koalicji ponadczasowej z Porozumieniem Centrum-Bis tego z braci Kaczyńskich, którego Miłosierny pozostawił niewątpliwie za karę przy życiu (...).Suknia Dejaniry Kaczynskiego PDO529 FO von Stefan Kosiewski S...
radio: https://gloria.tv/audio/gBusYcAJS88T6SRdkW1CHK18D W Polsce trzeba zrobić to samo, co w Arabii Saudyjskiej: pozamykać ich połowę, księży-prezesów spółek skarbu państwa, regentów, ministrów, skomunysynów, ks. Sowę. Który sprzedał nielegalnie l... ages: 10 Reads: 56
Published 1 day ago
 
 
O zwrot katolikom na Wolyniu budynku kosciola farnego w Rown...
Vitold-Yosif Kovaliv, czytaj: 33× PDF: https://issuu.com/kulturzentrum/docs/o_zwrot_katolikom_na_wolyniu_budynk radio: https://gloria.tv/audio/hc8Mq1pzfxjC1qiG7CJ6KdiK1 Rząd chce ściągnąć do Polski lekarzy z Ukrainy. Potem...Pages: 7 Reads: 71 Published 15 days ago
 
 
WAZELINIARZOM HERETYKA w PL PDO528 von Stefan Kosiewski B...
radio: https://gloria.tv/audio/hc8Mq1pzfxjC1qiG7CJ6KdiK1 WAZELINIARZOM HERETYKA w PL za życia na skróty do Nieba chciałaby dusza zasiąść po prawicy Boga Ojca Wszechmogącego Pana Jezusa Chrystusa Naszego po podpisaniu głupiego listu... Pages: 7 Reads: 274 Published 18 days ago
 
Andrzej Duda i Jaroslaw Kaczynski, dwaj zakladnicy sitwy prowad...
Andrzej Duda i Jarosław Kaczyński prowadzeni przez kilkuset złoczyńców oficerskie głowy antypolskiej hydry WSI POLISH CHARLIE PDO259 Od: Vertretung-EU@stk.bayern.de Please unsubscribe. Thanks! Informacja dla Policjantów WG Wym... Pages: 14 Reads: 109 Published 21 days ago
 
 
Informacja dla Policjantow PDO313 Lista Ziobro Afera PANAMA-PA...
radio: https://gloria.tv/audio/PAxjppxCbtbR6xRrB7V1SB9DM Informacja dla Policjantow PDO313 Lista Ziobro Afera PANAMA-PAMPERS-POLAND Ktora musi zajac sie SEJM RP! Kaczynska czeka na postawienie suwerennej Polski pod pregierzem PE 201... Pages: 16 Reads: 98
Published 22 days ago
 
 
Wymuszenie rozbojnicze PDO414 Umowa o zabezpieczeniu emery...
http://eu.blox.pl/2017/10/Grzegorz-Piatek-2017-10-13-Immigrations-Status.html Wymuszenie rozbojnicze PDO414 Zamach na kolumne rzadu RP na terenie Izraela Studia Slavica et Khazarica FO von Stefan Kosiewski do Prokuratury Krajowej, PK I Ko... Pages: 19 Reads: 100 Published 23 days ago
 
 
Zapraszamy glodujacych na Miesiecznice 10 Maja 2018 ADRIAN PD...
Zapraszamy glodujacych na Miesiecznice 10 maja 2018 ADRIAN PDO527 radiohttps://gloria.tv/audio/BUStKE83KHNA28ZbwByHcKrXi ZWOJE UCZTA BALTAZARA Pidgin_Art FO von Stefan Kosiewski SSetKh PDO441 ZECh 20171015 ME SOWA http://... Pages: 14 Reads: 570 Published 26 days ago
 
https://de.scribd.com/skosiewski
wtorek, 12 września 2017
ZIMNY PRYSZNIC dla PG i MS Zb. Ziobro abo Trefny Portfel PDO519 Pidgin_Art FO von Stefan Kosiewski ZR ZECh SSetKh

 

mysowa
1 tys. wczoraj

 

40:30
ZIMNY PRYSZNIC dla PG i MS Zb. Ziobro Trefny Portfel PDO519 Pidgin_Art FO von Stefan Kosiewski ZR …
PDF: www.scribd.com/…/ZIMNY-PRYSZNIC-… ZIMNY PRYSZNIC dla Prokuratora Generalnego i Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro abo Trefny Portfel PDO519 sowa.blog.quicksnake.pl/…/ZIMNY-PRYSZNIC-…
Więcej

radio:  https://gloria.tv/audio/d6EM27Lezrg34wdfgHb4ifFYh 

PDF: ZIMNY PRYSZNIC dla Prokuratora Generalnego i Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro abo Trefny Portfel


PDF: 519 Prolegomena do Odżydzania po Myśli prof. Władysława Szumowskiego Pidgin_Art Fascynacja Obłędem von Stefan Kosiewski Zniweczona Rzeczywistość Zarys Estetyki Chazarów Studia Slavica et KhazaricaOpinia biegłych, na której buduje Wersja 
Obrony Prokuratury Okręgowej w Poznaniu
jest błędna, ponieważ według lekarza
psychiatry, który zeznawał przed komisją

badającą sprawę śmierci Polaka w Kanadzie 
Dziekański w czasie pobytu na lotnisku
miał najprawdopodobniej stan delirium
Tymczasem według Dr Shaohua Lu ten zespół

zaburzeń świadomości nie mógł być
jednak przyczyną śmierci Polaka
A poza tym Igor Stachowiak nie rzucał
krzesłem w kierunku policjantów

aresztowany skulił swoje ciało zajmując
postawę obronną, a to oznaka strachu
śmiertelna trwoga w oczach człowieka
torturowanego prądem i pytanie: za co?

Które nagrała kamera trezora oprawcy
razem ze suchym: Będziesz wykonywał
polecenia Organizacji, albo zginiesz
aby była nauczka dla takich, jak ty

żeby nie szukała wariata w Ciepłych
Krajach Magda, która wiedział, co brała
i na jaki układ poszła, żeby jej chłopak
nie musiał chodzić już w Polsce do pracy

Oczywiście nie mam żadnych bezpośrednich
dowodów na to, że było to delirium, bo te
mógłbym jedynie uzyskać rozmawiając z daną
osobą – odpowiedział psychiatra prawnikowi

który w imieniu rodziny Igora zapytał biegłych
po polsku przecież, czy rozmawiali z pacjentem
bo lekarz psychiatra i biegły tylko po rozmowie z
daną osobą diagnozę stawiać może: Excited delirium

 

ponieważ nie pozwala stwierdzić, aby zastosowany przez (iluż wreszcie w końcu - ?) policjantów ucisk na jedną (1) szyję jednego (1) Igora Stachowiaka stał się samoistną i bezpośrednią przyczyną zgonu dokonanego na rozkaz przełożonych bezpośrednich sprawców nieszczęścia, za które w normalnym, demokratycznym państwie Unii Europejskiej odpowiedzieć muszą odejściem ze stanowiska przełożeni Komendantów Posterunków i Komend: wiceminister Spraw Wewnętrznych Zieliński, minister Błaszczak i kontuzjowana w Oświęcimiu premier Szydło.


Natomiast Biskup Wrocławia Kupny z Dąbrówki Wielkiej k. Czeladzi za faryzejskie nabranie wody w usta w obliczu martyrologii młodzianka sfilmowanej przez kamerę tresera nie ma nic do szukania w społeczności wiernych Rzymskokatolickiego Kościoła św. Dla fałszywych kapłanów, ślepych na cudze grzechy Katechizm Kościoła św. nie ma rozgrzeszenia; Dante w łaskawości swojej otworzył przed takim ósmy Krąg Piekła, w którym ze złoczyńcami Annasz i Kajfasz w Złych Dołach jaru siódmego z prochu niemoty niemota odradza się tylko w tym celu, żeby nie zdechły z głodu stworzone przez Dobrego Pana Boga i umieszczone tam węże. 

 

Błogosławiony Zimny Prysznic przepisujemy zatem z Boskiej Komedii Dantego współczesnym z modlitwą na intencję Otwarcia bram Drugiego Nieba,  Nieba Merkurego dla Duszy dobroczynnego brata naszego Wincentego, prostego chłopa z Gräfenbergu na Slasku, dziś Republika Czeska, który wyciągając w pierwszej połowie XIX w. (przed r. 1829) wnioski z codziennych obserwacji sarenki przychodzącej każdego ranka do strumienia, ażeby dla wyleczenia rany od postrzału moczyć postrzeloną nogę w strumiena wodzie, nie mający żadnego wykształcenia Prissnitz (czyt.: prysnic) wpadł na pomysł, by dla wyleczenia wszelakich chorób zalecać chodzenie częste nie do łaźni żydowskiej, o której zasadach funkcjonowania czyszczącego jako nie obrzezany goj nie miał zielonego pojęcia, ale per analogiam, modyfikując nieco podpatrzony przykład stosował na każde zło natrysk, jak celnie zauważył w Historii Medycyny Filozoficznie ujętej prof. Szumowski: "zwany po polsku niekiedy od imienia wynalazcy "prysznicem", s. 597 Podręcznik dla lekarzy i studentów Kraków 1935, wydanie III przy współudziale finansowym MEN 1994 r., poprawione i uzupełnione, przygotowane przez Komitet Redakcyjny w składzie: doc. dr hab. med. Zdzisław Gajda - przewodniczący, prof. dr. hab. Julian Dybiec, prof. dr hab. med. Andrzej Sródka, przy współudziale pracowników naukowych Katedry Historii Medycyny i Farmacji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.Jednej z najstarszych uczelni Europy, której rektorem za Cyrankiewicza był stryj mojego Przyjaciela z czasów młodości, Tadeusza Lepszego, właściciela dzisiaj respektowanej od lat na Zachodzie Szkoły Nauki Jazdy ARMA w Krakowie, któremu przypisuję niniejsze prolegomena zamieszczając poniże  List Otwarty b. Wicestarosty Edmunda Kotlarskiego z Nowej Soli ze względu na zawarte w nim podejrzenie, że zaczynają podpuszczać i podbierać na tzw. PORTFEL REFORM, natomiast Policja i Prokuratura miejscowa nie kooperuje z byłym urzędnikiem samorządowym (co jest rzeczą zadziwiającą i niebywałą w skali światowej!), lecz idzie wyraźnie ślepo na pasku tych, którzy wszczynają rzekomą przestępczość, wykrywaną nast. w 100 % przez Policję przy pomocy kooperujących z Policją osób podrzucających grupami portfele.

Z Panem Bogiem. Tadziu, unikaj widoku trefnych portfeli, niech Cię ręka Boska Chroni!

Stefan Kosiewski
Publiczny
11 wrz, 23:38

Z Frankfurtu nad Menem czytał Stefan Kosiewski

https://issuu.com/stefankosiewski/docs/zimny_prysznic_dla_prokuratora_gene 


https://shoudio.com/user/sowa/status/18730

Stefan Kosiewski udostępnił link.

Administrator · 4 godz.

Opinia biegłych, na której buduje Wersja 
Obrony Prokuratury Okręgowej w Poznaniu
jest błędna, ponieważ według lekarza
psychiatry, który zeznawał przed komisją

...Czytaj dalej
TVN24: czterech policjantów z zarzutami ws. śmierci Igora Stachowiaka
Czterech policjantów usłyszy zarzuty w związku ze sprawą śmierci Igora Stachowiaka - nieoficjalnie poinformowała stacja TVN24. Z najnowszej opinii…wroclaw.onet.pl

https://www.facebook.com/groups/Prawdziwi.Narodowcy/permalink/1813865435320818/

magazyn europejski

Du hast dir diesen Pin auf „HOMILIA“ gemerkt.

Homilia, ks. dr Marek Pytko, Kościół Akademicki KUL, Lublin, 13. 08. 2017

https://www.pinterest.de/pin/452752568781686410/

Kazimierz Lepszy Rektor
 
Znalezione obrazy dla zapytania cyrankiewicz, lepszy, foto

Mar 9

Prof. Kazimierz Lepszy, Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego; w rocznię 600-lecia UJ premier Cyrankiewicz odwiedził Kraków

http://sowamagazyn.blogspot.de/2014/03/prof-kazimierz-lepszy-rektor.html

mysowa
2,4 tys. 31 maj
01:13:41 

jesli pierwszy to Kaczynski a drugi Kaminski a trzeci Duda PDO479 HERODY Herodenspiel zgodnie z …

PDF: www.scribd.com/…/Jesli-Pierwszy-… jesli pierwszy, to Kaczynski, a drugi Kaminski, a trzeci Duda PDO479 zgodnie z orzeczeniem Sadu Najwyzszego Fascynacja Obledem von Stefan Kosiewski Studia Slavica et Khazarica Zarys Estetyki Chazarów Pidgin_Art Magazyn Europejski 20170531 SOWA IX.swieczka chanukowa szames Parcival AKT I. Herody Herodenspiel Zniweczona Rzeczywistosc PDO383 sowa.quicksnake.cz/…/jesli-pierwszy-… HERODY Herodenspiel sejm.blox.pl/…/jesli-pierwszy-…
Więcej

radio: https://gloria.tv/audio/oRLe4WnFKS3p2jaQ8NUgyX6AZ/postings/

https://wiadomosci.wp.pl/polak-ktory-zginal-w-kanadzie-od-porazenia-paralizatorem-mial-atak-delirium-6037427176502401a

 

 

http://sowamagazyn.blogspot.de/2017/09/zimny-prysznic-dla-prokuratora.html

http://sowa.blog.quicksnake.pl/Rzecznik-Praw-Obywatelskich/ZIMNY-PRYSZNIC-dla-Prokuratora-Generalnego-i-MS-Zbigniewa-Ziobro-abo-Trefny-Portfel-PDO519-Pidgin-Art-FO-von-Stefan-Kosiewski-ZR-ZECh-Studia-Slavica-et-Khazarica-PDO203

piątek, 08 września 2017
sowa 14.03.2016 Karnawał weneckich klaunów Jakub Korejba o Kaczyńskim dla Sputnika

 ...Schalet, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium!

Piekno-masonskie-oraz-Kukiz-ma-kiepele-do-geszeftow-PDO122-NIE-DLA-JOW-PKN29-ZR-von-Stefan-Kosiewski-CANTO-DIX   

ANUS-MUNDI-PDO301-FO-do-traktatu-teologicznego-HERODY-Herodenspiel-von-Stefan-Kosiewski-ZECh-ZR-CANTO-DCLXXXXIV

 Stefan Kosiewski
 
Kręgi rozszerzone
14 mar 2016
 ...Schalet, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium! Czołem, piękna Boża iskro! Córo z Elizejskich Pól. Czulent będziesz jutro jadł. A to już Heine, także .:Pan Brat. Mozart i ta muzyka sfer, zaczarowane ostatnio w Polsce: Ujazdowski, Jurek, Grupa Windsor nawet w Krakowie gościł Knesset, no i był ten, psst, przy tym, psst, psst, ten co jutro będzie, psst, psst, żeby nie zapeszyć, jak żydy mawiają nie tylko u Kornhausera.
Piechocińskiemu nie miał kto oczu otworzyć na Piękno masońskie Amiela...   http://sowa.quicksnake.org/judaica/Piekno-masonskie-oraz-Kukiz-ma-kiepele-do-geszeftow-PDO122-NIE-DLA-JOW-PKN29-ZR-von-Stefan-Kosiewski-CANTO-DIX   

 Przeciwko betonowi żydoskiemu z Magdalenki, przeciwko nowej lewicy zamulającej system kryptosyjonizmu do spółki z Kukizem, Schetyną, Komoroskim i innymi

niedziela,13 marca 2016 Przeciwko betonowi żydoskiemu, Grupie Windsor, kryptosyjonistycznym cwaniakom żydokomunistycznego chowu: Ujazdowski, Duda, Kaczyński, Kiszczak i inni http://sowa2.quicksnake.net/Masonry/ANUS-MUNDI-PDO301-FO-do-traktatu-teologicznego-HERODY-Herodenspiel-von-Stefan-Kosiewski-ZECh-ZR-CANTO-DCLXXXXIV

michalkiewicz@michalkiewicz.pl
13. Mär. 17:11
Szanowna Pani!
O, to to! Tak myslą sobie w kosciele. Widać w tych kosciołach jakaś aura
sprzyja takim rozmyslaniom. Co innego w UB, albo choćby na policji. Tam
człowiek w ogóle nigdy nic nie mysli, a jak juz mysli - to tylko jakby
tu spełnic jakiś dobry uczynek. Mówił o tym w wywiadzie pan generał
Petelicki, zanim nie został sławnym nieboszczykiem - ze wstąpił do SB
aby spelniac dobre uczynki. Pozdrawiam.
Stanisław Michalkiewicz

Przeciwko betonowi żydoskiemu z Magdalenki, przeciwko nowej lewicy zamulającej system kryptosyjonizmu do spółki z Kukizem, Schetyną, Komoroskim  i innymi  Witam !
 Kogo słuchać mamy!
Moralności narzuconej przez życie, czyli przykazań zaczerpniętych z moralności- nie zabijaj, nie kradnij, itd.
Moralności zaczerpniętej z prawa sądowego, ale w naturze jest inaczej.

https://plus.google.com/116748846165184263175/posts/1gdv8vy5vZo

piątek, 21 lipca 2017
Na Filofleta Kaczyńskiego z Grupy Windsor PDO498 FO von Stefan Kosiewski SWIATLO Od Wschodu Fraszka

mysowa

1 tys. 23 gru CHARLIE DYKTATOR PDO425 Pidgin_Art FO z Ogrodu Fraszek von Stefan Kosiewski ZR Studia Slavica

et …3

CHARLIE DYKTATOR

z Ogrodu Fraszek von Stefan Kosiewski Pidgin_Art Prolegomena do Odżydzania po Myśli prof. Feliksa Konecznego L.dz. 425 Zniweczona Rzeczywistość Studia Slavica et Khazarica Zarys Estetyki Chazarów

Cześć ludzie, oddałem okrągłą sumę na wybranie Lecha Wałęsy
na Prezydenta RP po Jaruzelskim, przy którym znaleźli pracę
obaj bracia Kaczyńscy; oddam z pewnością nie tyle na leczenie
psychiatryczne prezesa jednej tylko partii PiS Jarosława

Kaczyńskiego, który Marszałków Sejmu i Senatu demokratycznej
Polski po Magdalence używa za ministrantów trockistowsko-
nazistowskiej sekty praktykujących, a niewierzących w Zamach
miesięczkujących pod krzyżem na Krakowskim Przedmieściu

do koncelebry purimowej farsy granej na konferencjach prasowych
na których Przodująca Siła Narodu Polskiego, żydokomuna i pedał
zasiadają za stołem nie zastawionym do filmu Ostatnie Wieczerzanie
na Zamku Królewskim przed wylotem na plener filmowy do Katynia

8:03  https://gloria.tv/audio/NRLrCBiNanUK3FTodfHrJkKt8

PDF: CHARLIE DYKTATOR PDO425 Pidgin_Art http://sowa.blog.quicksnake.pl/Lech-Walesa/CHARLIE-DYKTATOR-PDO425-Pidgin-Art-FO-z-Ogrodu-Fraszek-von-Stefan-Kosiewski-ZR-Studia-Slavica-et-Khazarica-ZECh-PDO52 FO z Ogrodu Fraszek von Stefan Kosiewski ZR Studia Slavica et Khazarica ZECh PDO52 ligon.wordpress.com/2016/12/23/2645/Stefan Kosiewski
 
SEMINARIA, TAGUNGEN und REISEN
 
3 godz. Rulewski to purimowy przygłup żydoski, stary hucpiarz, który wyjął sobie mostek, czy sztuczną szczękę, żeby pomówić milicjantów o wybicie mu zębów w tzw. Prowokacji Bydgoskiej w marcu 1981, https://pl.wikipedia.org/wiki/Prowokacja_bydgoska

Senator Rulewski w więziennym drelichu. Protest ws. ustawy o SN

https://plus.google.com/116748846165184263175/posts/3L9y83VVLb8


@Wojciech Borowik - Nie powinno się lekceważyć i obrażać ani jednego młodego, czy starego człowieka, jeżeli nie jest się żydokomunistycznym, czy kryptosyjonistycznym debilem talmudycznym, który wszystkim innym wieprzom odmawia, niczym gojom, prawa do posiadania kultury osobistej i zdolności do obrony własnej godności  37 min

Jarosław Kaczyński - zamordowaliście mojego brata
Więcej na Newsweek.pl onet100.vod.pl  https://www.facebook.com/nasza.czeladz/posts/1457505894305925

~mara do ~Fuks: Jak trzeba być naiwnym aby wierzyć że adolfik chce naprawić cokolwiek a już zwłaszcza sądownictwo. Gdyby tak było to nie otaczałby się komuchami w rodzaju prok Pietrowicz czy sędzia Kryze i wieloma innymi towarzyszami, nie obsadzałby wszystkich najwazniejszych stanowisk miernotami w rodzaju pomocnik aptekarza, ogrodnik czy perukarz . Rozliczyłby Skoki gdzie pod okiem pisowego senatora rozkradziono i wytransferowano do Luksemburga ponad 4 mld, nie mianowałby tegoż senatora szefem komisji finansów publicznych. Nie wyciągałby z kicia prezydenckiego zięcia który wcześniej został aresztowany za okradanie niepełnosprawnych, nie przymykałby oka na okradanie PCK na potrzeby kampanii min. edukacji , nie mianowałby do składu TK byłego aktywisty pzpr Ciocha, nie zrobiłby szefem TK żony Tw Wolfganga a samego wolfganga ambasadorem w najważniejszym kraju UE ,itd ,itd ,itd. Firerka interesuje wyłącznie bezgranicza władza, totalna bezkarność sitwy z Tkmu oraz zemsta na narodzie za spaprane życie

dzisiaj 12:04 | http://wiadomosci.onet.pl/forum/lukasz-rzepecki-dla-rzeczpospolitej-opozycja-to-ni,1,3265389,247926246,czytaj.html

19 lipca o 09:36 · Czy żyd i pedał, to mężczyzna, czy tylko zboczona ciota, która wkłada sobie do odbytnicy cudze penisy, a jeśli oralnie zadowala mężczyzn braniem do buzi (vide: Monica Levinsky, żydówka na stażu seksualnym u Clintona) i dokonuje przy tym połyku spermy, to zwykła szmata? Czy Petru, który politykę własnej partii zdradzał za granicą z matką cudzych dzieci, dysponuje zdolnością moralną uprawniającą do oczekiwania, że "Kaczyński przeprosi poseł Gasiuk-Pihowicz oraz za słowa o kanaliach. Każdy mężczyzna powinien być w stanie raz w życiu wyjść na mównicę i powiedzieć "przepraszam" - czy Petru nie zagalotował się za daleko w swoich zachciankach erotycznych? http://debilis.blox.pl/…/zamordowaliscie-towarzysze-wicie-r…

 

23 godz. · Stefan Kosiewski

radio: https://gloria.tv/audio/TaWU8YN8NCCx2qFYaHYT6632V
Das Licht NA WIEPRZA fraszka PDO498 http://sowa.blog.quicksnake.pl/…/Sarmatische-Landschaften-5…
FO von Stefan Kosiewski Psy szczekają karawana jedzie dalej 20100921 Lech Walesa na Prezydenta http://sowa-magazyn.blogspot.ro/2017/07/das-licht.html
SWIATŁO 21.09.2010 PDF: https://issuu.com/…/docs/das_licht_na_wieprza_fraszka_pdo498 na szaber majatku Narodu Polskiego

Das Licht NA WIEPRZA Fraszka PDO498 FO von Stefan Kosiewski SWIATLO Od Wschodu Na Filofletow i Frustratow ktorzy zalapali sie w Magdalence 20170720 ME SOWA

 

 

scribd.com https://www.facebook.com/sowa.magazyn/posts/1346017365451900

Stefan Kosiewski

SEMINARIA, TAGUNGEN und REISEN

20 lip, 23:08

 

https://gloria.tv/audio/NRLrCBiNanUK3FTodfHrJkKt8

Chcę, żebyśmy zrobili referendum, żebyśmy zebrali więcej podpisów, niż było głosów oddanych na PiS, żebyśmy powiedzieli całemu światu, jakiej Polski chcemy. radio: https://gloria.tv/audio/Xk96EudesWtH281jSunui9n6H

A jakiej Polski pan chce?
Mówię o referendum, które miałoby pozbawić PiS władzy. Ale niech pani pomyśli, do czego doszło za rządów Platformy. To wtedy wprowadzono zapis, że naród ma co prawda prawo do referendum, ale najpierw Parlament musi się na takie referendum zgodzić. Poza tym, jak można było doprowadzić do tego, żeby minister obrony narodowej nie był badany psychologicznie. Przecież takie badanie powinno być obowiązkowe.

Jednak wszyscy wiemy, że system źle działa i dopóki nie znajdziemy rozwiązań lepszych, to nie ma co zwyciężać, bo dla kogo i po co. .... 

 

https://gloria.tv/audio/NRLrCBiNanUK3FTodfHrJkKt8  z Ogrodu Fraszek von Stefan Kosiewski Pidgin_Art Prolegomena do Odżydzania po Myśli prof. Feliksa Konecznego L.dz. 425 Zniweczona Rzeczywistość Studia Slavica et Khazarica Zarys Estetyki Chazarów http://debilis.blox.pl/html/1310721,262146,14,15.html?1,2015


Stefan Kosiewski udostępnił link.

12 godz.
Sitwa żydowska w Polsce
Policja strzela do górników. Protest pod JSW 09.02.2015
https://www.pinterest.de/pin/452752568780980139/

Wałęsa do Rigamonti: Może bronić demokracji trzeba będzie drogą niedemokratyczną

https://plus.google.com/116748846165184263175/posts/eXpNsnDg72c


http://sowa.blog.quicksnake.pl/Lech-Walesa/CHARLIE-DYKTATOR-PDO425-Pidgin-Art-FO-z-Ogrodu-Fraszek-von-Stefan-Kosiewski-ZR-Studia-Slavica-et-Khazarica-ZECh-PDO52

środa, 19 lipca 2017
zamordowaliscie, towarzysze. Kanalie, szczury! Trzech ich było, trzech z fasonem: Orban, Kaczor, Netanjahu (też masonem)
Za górami, za lasami, za dolinami 
żyło sobie trzech krasnali, nie Górali
Trzech ich było, trzech z fasonem: 
Orban, Kaczor, Netajahu

też masonem
z Grupy Windsor:

magazyn europejskiDu hast dir diesen Pin auf „SZCZURY, Apps“ gemerkt.

zamordowaliscie, towarzysze. Kanalie, szczury! FURIOSO Robes Pierre Millera w Sejmie http://www.spiegel.de/politik/ausland/ungarn-viktor-orban-benjamin-netanyahu-und-die-anti-soros-kampagne-a-1157229.html Wrogiem Kaczyńskiego jest Smolar i Fundacja Batorego, a Bratankiem Orban i Netanjahu

https://www.pinterest.de/pin/452752568780955588/

Strona Komisji Bezstronnej ds. Ustalenia Przyczyny Zamachów

4 godz. ·  Czy żyd i pedał, to mężczyzna, czy tylko zboczona ciota, która wkłada sobie do odbytnicy cudze penisy, a jeśli oralnie zadowala mężczyzn braniem do buzi (vide: Monica Levinsky, żydówka na stażu seksualnym u Clintona) i dokonuje przy tym połyku spermy, to zwykła szmata?

Czy Petru, który politykę własnej partii zdradzał za granicą z matką cudzych dzieci, dysponuje zdolnością moralną uprawniającą do oczekiwania, że "Kaczyński przeprosi poseł Gasiuk-Pihowicz oraz za słowa o kanaliach. Każdy mężczyzna powinien być w stanie raz w życiu wyjść na mównicę i powiedzieć "przepraszam" - czy Petru nie zagalotował się za daleko w swoich zachciankach erotycznych?

Jarosław Kaczyński - zamordowaliście mojego brata
Więcej na Newsweek.pl
onet100.vod.pl 


"Zajmują się moraliści
obskubywaniem bobkowych liści"  - Jan Inicest Staudendünger

https://www.facebook.com/komisjabezstronna/posts/1296074593834437

Stefan Kosiewski udostępnił link.

1 min

20:00
W jego opinii, nie miał innego wyjścia, jak skierować takie, a nie inne słowa do opozycji. - Szczytem hipokryzji jest to, że opozycja robi z siebie ofiary - skomentował Kaczyński
http://sowa.blog.quicksnake.pl/…/Sarmatische-Landschaften-5…

20:00

- Gdyby nie ten krzyk na sali, powiedziałbym to łagodniej, jednak sens byłby ten sam: nie można przekraczać pewnych granic - dodał
19:59

Jego zdaniem nie wiadomo, jakie były przyczyny katastrofy smoleńskiej. - Jestem przekonany, że gdyby stosunek do mojego brata był normalny, to prezydent i premier razem by polecieli, a do katastrofy by nie doszło - tłumaczył Kaczyński w TVP Info
19:58

- Mój brat nie zginąłby, gdyby był otoczony szacunkiem, jaki należy się Prezydentowi RP. Można się z nim nie zgadzać, ale nie można stosować wobec niego przemysłu pogardy - uznał
19:57

- Kiedy zaczęto używać imienia mojego brata, uznałem, że miara jest przekroczona. Uznałem, że będę reagował. Dlaczego? Bo to członkowie formacji, która niebywale atakowała mojego brata - tłumaczy prezes PiS

Wywiad prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego w TVP Info

Jarosław Kaczyński udziela pierwszego wywiadu od wydarzeń w Sejmie, które zbulwersowały wielu Polaków. Zapraszamy na relację!

wiadomosci.onet.pl

https://www.facebook.com/groups/Magdalenka/permalink/1616999221667591/

Sarmatische Landschaften 5. bis 14. Oktober 2017 Akademiereise nach Russland und Litauen SANKELMARK STIPENDIEN 1. – 3. Oktober 2017 Das Ende von „Europa ohne Grenzen“?

 

sowa (») | dzisiaj w 07:32 | czytaj: 11× | komentarze: 0
oswiata/seminare-sowa.jpg

SEMINARIA, TAGUNGEN und REISEN Wyjazdy seminaryjne, oświatowe  https://plus.google.com/collection/8bTKSE czytaj dalejhttp://sowa.blog.quicksnake.pl/OSWIATA/Sarmatische-Landschaften-5-bis-14-Oktober-2017-Akademiereise-nach-Russland-und-Litauen-SANKELMARK-STIPENDIEN-1-3-Oktober-2017-Das-Ende-von-Europa-ohne-Grenzen

sobota, 01 lipca 2017
Szalony fanatyk ścięty przez lud paryski na gilotynie. Homobomber Kaczynski God bless, Mr. President Donald J. Trump

http://sowa.blog.quicksnake.pl/Stefan-Kosiewski/ENIGMA-odszczekiwanie-Roku-Turinga-PDO492-Przed-szczytem-G20-w-Hamburgu-FO-von-Stefan-Kosiewski-Studia-Slavica-et-Khazarica-ZECh

  

Prezes Kaczyński: "Mariusz Kamiński to prawdziwy Robespierre". O kurczę. Szalony fanatyk ścięty przez lud paryski na gilotynie.

Antwort an

sowa hat sowa retweetet

Crazy Duda, Psycho Antek, Homobomber Kaczynski God bless, Mr. President Donald J. Trump

sowa hat hinzugefügt,

 
https://twitter.com/sowa/status/881206477062537216

Stefan Kosiewski dodał post do albumu caricatura museum.

Przed chwilą ·
https://www.facebook.com/nasza.czeladz/posts/1440656295990885

Stefan Kosiewski

 POLEN

2 lip, 02:53

Na odważną tchórzofretkę   FRASZKA

Niech żyje i rozkwita 12-letnia, niepospolita era
obiecania, cacania, nierozliczania postkomunizmu

przez dra Jarosława Kaczyńskiego, który odważnie
zaczął rozliczanie żydokomuny od tego, że pominął

dla (dobra służby) bezpieczeństwa swojego erę
komunizmu realnego ubowców Kiszczaka i Millera

Jarosław Kaczyński: Zakończymy postkomunizm w Polsce

Jarosław Kaczyński: Zakończymy postkomunizm w Polsce

https://plus.google.com/116748846165184263175/posts/U7wYeW94XZS

https://www.facebook.com/nasza.czeladz/posts/1440656295990885

https://www.pinterest.de/pin/452752568780754433/

O zydowskich prokuratorach w Polsce, sw. Bartku Apostole i dwoch takich, co legli

sowa22 sie 2010

https://gloria.tv/audio/yzuPiTnMfetC3tA9pKFaoGP9Q

Tajemnice Budowniczych Wielkiej Piramidy PDO491 Dr. Ing. Franc...

radio: https://gloria.tv/audio/2VPvauiaUd8g4QijMURPWZKyQ
multiverse theater HERODY Herodenspiel sowa hat Donald J. Trump retweetet Crazy Duda Psycho Antek Homobomber Kaczynski God bless Mr. President Donald J. Trump in Poland Juli 6, 20...
 • Pages: 16 Reads: 80 Published about 5 hours ago

Nigdy nie bylem na waszym Majdanie - Donald Trump do katolikó...

Nigdy nie bylem na Waszym Majdanie - Donald Trump do katolików - magazyn europejski SOWA Napsal sowa (») včera v 14:15 v kategorii Komisja Bezstronna ds. Ustalenia Przyczyny Zamachów, přečteno: 25× http://sowa.quicksnake.cz/Komisja-B...

KAWA NA LAWA American boy in Poland PDO490 Naimski Maciere...

KAWA NA LAWA American boy in Poland PDO490 Naimski Macierewicz Trump radio: https://gloria.tv/audio/uHiwpvtbbMve69YhGuM69oUp4 Fascynacja Obbłędem von Stefan Kosiewski Studia Slavica et Khazarica Zarys Estetyki Chazarów PUSZCZANIE P...
 

Trump-Kaczynski schadzka w kontekscie Rodziny Tuska corki Was...

Radio: gloria.tv/audio/RxgcVQWEUnCR2QPrH2WDEDNkC Czy postawienie Mateuszowi Piskorskiemu przez Mariusza Kamińskiego zarzutu szpiegostwa na rzecz Rosji Putina miało tylko odwrócić uwagę od Jacka Kurskiego współpracującego w TVP z Ministrem...

https://www.scribd.com/skosiewski

czwartek, 15 czerwca 2017
Kukiz robi za Bolka, za Magdalenkę JOW-y za Kaczyńskich Sanocki, Janus dwulicowy KUKIZOWCY JAK UBOWCY
magazyn europejski
Du hast Pins gesammelt auf „SZCZURY, Apps“

youtu.be/cUjBO-nIyiM Lepper został zamordowany, ale nie będą ukarani: Kaczyński z Kamińskim za Aferę Gruntową, żeby rykoszet nie uderzył w Tuska i Pawlaka, którzy obrabowali Polskę zawierając z Putinem Kontrakt Gazowy, który będzie mógł być anulowany za zgodą obu stron, jeżeli tylko Trump podpisze po zatwierdzeniu przez Senat przyjęte wczoraj, 14 czerwca 2017 r. ria.ru/... zmiany w sankcjach nałożonych na Rosję debilis.blox.pl/...

https://www.pinterest.de/pin/452752568780513800/

Stefan Kosiewski

Stefan Kosiewski

2 lata temu

KUKIZOWCY JAK UBOWCY Kukiz robi za Bolka, za Magdalenkę JOW-y, za Kaczyńskich Sanocki, Janus dwulicowy   

anticommunist - der Antikommunist - antykomunista 257 Pins Stefan Kosiewski, born, geboren, ur. 24.12.1953 Czeladź/ Polen

Opublikowany 2 paź 2013

https://www.pinterest.de/pin/452752568780512765/
2 lata temu
Stefan Kosiewski
15 czerwca 2015

Jerzy Truchlewski: Nomenklatura okrągłostołowa jest wszędzie, nawet wśród liderów JOW-ów. Dlaczego tak się dzieje, że ci sami ludzie, którzy brali udział w rozmowach przy okrągłym stole są dzisiaj po różnych stronach barykady. Czy na pewno po różnych stronach? To jest sprawą bardzo wątpliwą. Można być w centrum działań jak np. Aleksander Kwaśniewski, Tadeusz Mazowiecki, Jarosław Kaczyński, Grzegorz Kołodko, Andrzej Olechowski ale można być na obrzeżach (przy mniej zauważanym stoliku) jak Janusz Sanocki. Można sugerować, że jest się przeciwnikiem układu okrągłostołowego będąc jednocześnie jego uczestnikiem jak w przypadku Janusza Sanockiego. Janusz Sanocki był członkiem KLD (razem z Tuskiem), członkiem UPR (z JKM), kandydatem do Sejmu, kandydatem do Senatu ( z ramienia PIS), Burmistrzem Nysy, radnym sanockim, kandydatem do PE w 2009 roku z ramienia Prawica RP.

 

KUKIZOWCY JAK UBOWCY

Kukiz robi za Bolka, za Magdalenkę JOW-y
za Kaczyńskich Sanocki, Janus dwulicowy

 

Stefan Kosiewski

285 obserwatorów|503 253 wyświetlenia

skomentował film w YouTube.
https://www.youtube.com/watch…

Jun

15

Fronleichnam 2007 - Boże Ciało już bez procesji w dzielnicy Unterliederbach, ale za to o godz. 14 Wysportowane Ciało na Rathenauplatz auf dem Weg zu den Maccabi Games 2017 in Jeruzalem


 Powyższy blog zablokowany został przez żydoską administrację spółki Adama Michnika


http://sowamagazyn.blogspot.de/2017/06/fronleichnam-2007-boze-ciao-juz-bez.html

CZE24 Urodziny użytkownika Wojciech, puszczanie pary z wianka Organizatorzy: Freiheit für politische Gefangene in Polen

Zdjęcie użytkownika Freiheit für politische Gefangene in Polen.

CZE24

 

 

Urodziny użytkownika Wojciech, puszczanie pary z wianka

Publiczne
· Organizatorzy: Freiheit für politische Gefangene in Polen
 
 • clock
  24 czerwca o 18:00
  W przyszłym tygodniu
 • pin
  Pokaż mapę
  Stary Areszt
  Piotrków Trybunalski


Freiheit für politische Gefangene in Polen

      PDF: https://www.scribd.com/document/350212021/

o zatrzymaniu foto: www.lebork24.info... niepełnosprawnego

rowerzysty przez 4 policjantów na ul. Staromiejskiej w Lęborku

wideo: www.facebook.com/...

https://www.facebook.com/komisjabezstronna/posts/1243898205718743

http://donatlusk.livejournal.com/11756.html

http://unsinn.blox.pl/2017/06/CZE24-Urodziny-uzytkownika-Wojciech-puszczanie.html

Skąd wzięła się Biała Lokomotywa Stachury w tomiku Piosenki 1973 r.?

Skąd wzięła się Biała Lokomotywa Stachury w tomiku Piosenki 1973 r.?

biala lokomotywa

Stefan Kosiewski

Stefan Kosiewski

15 minut temu

Skąd wzięła się biała lokomotywa w krainie śmierci?

A także: dlaczego nadal, po 40 latach z hakiem na Kaczyńskiego, nie ma uczciwej i poważnej rozmowy kulturoznawców, politologów, inteligencji polskiej o Festiwalach PRL-u?

Dlaczego nie mówi się o zainspirowanych i manipulowanych przez Służbę Bezpieczeństwa aktywnościach młodych ludzi w krainie śmierci intelektualnej socjalizmu z ludzką twarzą Gierka?

PDF:   //e.issuu.com/embed.html#4069936/50160945

https://sowafrankfurt.wordpress.com/2017/06/14/skad-wziela-sie-biala-lokomotywa-stachury-w-tomiku-piosenki-1973-r/

      PDF: https://www.scribd.com/document/350212021/

  o zatrzymaniu foto: www.lebork24.info... niepełnosprawnego

  rowerzysty przez 4 policjantów na ul. Staromiejskiej w Lęborku

wideo: www.facebook.com/...

https://www.facebook.com/komisjabezstronna/posts/1243898205718743

http://donatlusk.livejournal.com/11756.html

 


wtorek, 30 maja 2017
polskie społeczeństwo jest zakleszczone i coraz bardziej nieczułe na potrzeby rządzących kryptosyjonistów

http://sowa.blog.quicksnake.pl/Studia-Slavica-et-Khazarica/polskie-spoleczenstwo-jest-zakleszczone-i-coraz-bardziej-nieczule-PDO478-na-potrzeby-rzadzacych-kryptosyjonistow-FO242-Znany-chazarski-wiatr-ZR-von-Stefan-Kosiewski-ZECh

 https://www.pinterest.de/pin/452752568780267596/

Stefan Kosiewski
Stefan Kosiewski należało poinformować na izbie przyjęć, że nie umie się samemu wykręcić kleszcza z ciała dziecka, które za dwa tygodnie może jeszcze potrzebować penicyliny przez 10 dni, zapytać przy przyjęciu, jak długo przyjdzie czekać i czy nie ma w pobliżu felczera, albo weterynarza, który takie same kleszcze kotom wyjmuje z ciała poza kolejką, bez mieszania Kaczyńskiego do byle g. przez oszalałą z bulu babcię

Stefan Kosiewski udostępnił link.
26 min

BIERUTA powinni ekshumować, skoro BILDERBERG i obywatel brytyjski uznał, że ekshumacje mają przynieść coś dobrego i wykryć np. w zalakowanej trumnie śledzia, zamiast Prezydenta PRL przysłanego ze Związku Sowieckiego na długo wcześniej, przed przysłanym, zalakowanym i wyklętym Prezydentem RP.
https://www.facebook.com/groups/Prawdziwi.Narodowcy/permalink/1675030509204312/

Radosław Sikorski: Zmieniłem zdanie ws. ekshumacji. Są robione rzetelnie
- Przepraszać powinno się za winy, a tu rada ministrów nie podejmowała żadnych decyzji - mówił Radosław Sikorski, pytany w "Faktach po Faktach" o to, czy po…
wiadomosci.onet.pl  https://www.facebook.com/groups/Prawdziwi.Narodowcy/permalink/1675424459164917/
BIERUTA powinni ekshumować, skoro BILDERBERG i obywatel brytyjski uznał, że ekshumacje mają przynieść coś dobrego i wykryć np. w zalakowanej trumnie śledzia, zamiast Prezydenta PRL przysłanego ze Związku Sowieckiego na długo wcześniej, przed przysłanym, zalakowanym i wyklętym Prezydentem RP.
https://www.facebook.com/groups/Prawdziwi.Narodowcy/permalink/1675030509204312/


Stefan Kosiewski udostępnił link w grupie Narodowcy.

Szydło złożyła fałszywe zeznania, obciążyła winą za wypadek Sebastiana K., bo Jarosław Kaczyński przesądził publicznie, że za wypadek ma być winien "młody człowiek" i Sebastian K. miał zapłacić za głupotę tzw. polityków po stypendium w USA i w Magdalence (per procura). https://gloria.tv/audio/f7o2RDABbiL61wLKTYvPTT6Us

Teraz Szydło i Kaczyński dowiedzieli się, że przebieg wypadku został sfilmowany przez ukrytą kamerę, wbudowaną seryjnie przez producenta Audi 8 z przodu maski samchodu, którego komputer informowany jest w ten sposób m.in. o światłach aut jadących z naprzeciwka, żeby mógł automatycznie ustawić siłę światła w reflektorach diodowych audi; ujawnienie tego filmu, jak filmu z trasera (paralizatora) wywoła szok powypadkowy Szydło i Kaczyńskiego, którzy wyjdą na zakłamanych durniów, oszustów i lumpów żydoskich pozbawionych poczucia odpowiedzialności osobistej.w stopniu większym od Błaszczaka i Ziobro, którzy mają jeszcze na swoją obronę Zielińskiego i Swięczkowskiego, jako kozłów ofiarnch, ale Szydło nie może przecież kłamać, że ksiądz w rodzinie kazał jej świadczyć nieprawdziwe świadectwo, bo prawo kościelne nie pozwala, żeby syn matce udzielał rozgrzeszenia. Kaczyński nie może także zasłaniać się nieżyjącą matką, jak w sprawie poprzedniej katastrofy, bo cała Polska jest świadkiem, 40 mln ludzi, że kłamstwa Kaczyńskiego mają trefne nóżki.
Prokuratura w Krakowie MATACZY pod nadzorem Prokuratury Krajowej i Prokuratora. Swięczkowskiego tak samo, jak Prokuratura w Poznaniu: Prokurator Dratwa jest po jednych pieniądzach z Prokurator Poznańską, matką Kajetana, mordery kobiet. Banda żydoska w Prokuraturze jednej i drugiej robi wszystko, żeby nie musiał Jarosław Kaczyński rzucać ręcznika przed Zjazdem Partii zapowiedzianym na czerwiec 2017: Richard Czarnecki, obywatel Wielkiej Brytanii gotów jest do przejęcia władzy w Judeopolonii.

PLATON ŻYCZY KREWNYM I PRZYJACIOŁOM KACZYŃSKIEGO, ABY IM SIĘ DOBRZE DZIAŁO Prolegomena do Odżydzania po Myśli Platona 451 Fascynacja Obłędem von Stefan Kosiewski Studia Slavica et Khazarica Zarys Estetyki Chazarów Pidgin_Art Zniweczona Rzeczywistość https://www.scribd.com/…/Platon-zyczy-krewnym-i-przyjaciolo…

RMF FM: poważne obrażenia Szydło po lutowym wypadku…
wiadomosci.onet.pl 3 minAktualności

Krystyna Szkutnik
6 godz. ·

KLESZCZ. Pół godziny temu wróciłam do domu. Z prawie pięcioletnią wnuczką i zięciem spędziliśmy 2 i pół godziny w przychodni nocnej Medyk. Wszyscy pacjenci ciężko chorzy, z anginą, lub w przypadku starszych, już zaawansowanych wiekiem emerytów, niezmierzonym ciśnieniem, może z przeziębieniem, bo pewien starszy pan bardzo kasłał. Wnuczka zasnęła w super wygodzie, na rękach ojca, panie recepcjonistki plotkowały o cenach produktów, a dorośli pacjenci, widać było wyraznie, coraz bardziej byli chorzy. Myślałam naiwnie, że może ktoś się nad dzieciną ulituje i wpuści wcześniej, poza kolejką, tym bardziej, że chodziło tylko o wyciągnięcie kleszcza, co trwa dosłownie dwie minuty. Przypomniało mi się modne hasło, że wszystkie dzieci nasze są, szczególnie jak ryczą. bo na nagły ryk już zareagowano. A przecież panie pielęgniary mogły mierzyć ciśnienie, lekarz mógł prosić z dzieckiem poza kolejką, bardzo ciężko chorzy pacjenci mogli wytrzymać dwie minuty dłużej, a ja nie wpisałabym skargi do takiego kajetu, który zazwyczaj nie lubi być wyciągany, nie opierdoliłabym na koniec lekarza i pielęgniar, a bardzo ciężko chorzy pacjenci nie usłyszeliby na koniec o rządach PISu i miłosierdziu. I jak tu się nie pochorować na kleszcza?

https://www.facebook.com/krystyna.szkutnik/posts/1524953220910048

 

mysowa

letzten Samstag

1  2,3 Tsd.

Wychowanie dla przyszlosci PDO477 o dzialaniu w strukturach MS i MSWiA zorganizowanych grup ZR von …

37:53
PDF: www.scribd.com/…/Andrzej-Duda-do…
Wychowanie dla przyszlosci PDO477 o dzialaniu
w strukturach MS i MSWiA zorganizowanych grup
ZR von Stefan Kosiewski FO Studia Slavica et Khazarica
sowa.blog.quicksnake.pl/…/Wychowanie-dla-…
Do Ministra Michała… [Mehr]

 
Stefan Kosiewski
11 godz. ·
Scribd

Jacek Międlar, fałszywy ksiądz i żydoski narodowiec, przybudówka PiS-u odwołuje w imieniu fałszywego kukizowca Manifestację Przeciwko Brutalności Policji zapowiedzianą we Wrocławiu na Dzień Dziecka, 1 czerwca 2017 http://sowa.quicksnake.cz/…/Tomasz-Lis-29-06-2017-onet-tv-N… nie przez drugiego przydupasa PiS-owskiego i systemowego antysemity Marcina Rybaka, który może sobie odwoływać spalenie kukły Kaczyńskiego, Błaszczaka, Ziobro i Czarneckiego, ale wara żydowi jednemu z drugim od autentycznego Protestu Narodu Polskiego przeciwko brutalności MAFII kryptosyjonistycznej (żydostwa podającego się na siłę za Polaków i Katolików)! Spalić kukłę Piotra Rybaka, fałszywego Polaka! http://www.gazetawroclawska.pl/…/bedzie-manifestacja-pod-k…/

Manifestacja Przeciwko Brutalnosci Policji Wroclaw 1.06.2017 Dzien Dziecka Infantylizacja Zycia Publicznego 20170529 ME SOWA Spalic Kukle Piotra Rybaka, Falszywego Polaka!
scribd.com

https://www.facebook.com/nasza.czeladz/posts/1405862939470221

wtorek, 18 kwietnia 2017
Sebastian K. skazany zaocznie przez żydoską bandę dra praw Jarosława Kaczyńskiego, który przesądził o winie niewinnego

Strona Komisji Bezstronnej ds. Ustalenia Przyczyny Zamachów

udostępnił(a) post użytkownika Stefan Kosiewski.

1 godz. · Szydło, Kaczyński i Błaszczak winni także pozostać na zajmowanych miejscach do czasu ukarania ich mandatem za stronnicze skazanie Polaka i Katolika, Sebastiana K. wyrokiem nakazowym kapturowego sądu kryptosyjonistycznej sitwy żydoskiej, na występowanie w roli rzekomego winnego, pomówionego obżydliwie przez bandę żydoską braci Kaczyńskich i Prokuraturę w Krakowie o spowodowanie katastrofy drogowej, która tym się różni dla Kaczyńskiego od powietrznej katastrofy tupolewa, że mandatu za tamtą jeszcze nie odebrał!

https://gloria.tv/audio/vtdFvSZpigN91G477Ci3JLAHH

"...w części dotyczącej postępowania w sprawie mającej miejsce w dniu 10 kwietnia 2010 r. katastrofy samolotowej pod Smoleńskiem Wojskowa Prokuratura Okręgowa w Warszawie nie odpowiedziała dotychczas na kierowane do niej przeze mnie wnioski, co może potwierdzać słuszność tezy o stronniczości tej Prokuratury i podejmowaniu przez nią bezprawnych działań na korzyść Jarosława Kaczyńskiego.

Wojskowa Prokuratura Okręgowa wykazała się stronniczością reprezentując prywatny interes Jarosława Kaczyńskiego i grupki jego kolegów partyjnych, a nie zadbała o interes Rzeczypospolitej Polskiej. Prokuratura naruszyła bowiem na korzyść Jarosława Kaczyńskiego konstytucyjną zasadę równości obywateli RP wobec prawa. Nie wezwano Jarosława Kaczyńskiego niezwłocznie na przesłuchanie, żeby nie trzeba go było zapytać o to, co ma on do powiedzenia na temat okoliczności, które doprowadziły do katastrofy w Smoleńsku i śmierci 96 osób? Ta sama Prokuratura zwróciła się w tym czasie - w oczywistym interesie Jarosława Kaczyńskiego - z zapytaniem do rządu USA o to, czy rząd amerykański posiada i czy chciałby ujawnić zapis rozmowy przeprowadzonej przez braci Kaczyńskich przez telefon satelitarny, które to ujawnienie mogłoby zaszkodzić kandydowaniu Jarosława Kaczyńskiego.

Jarosław Kaczyński nie został przesłuchany w bezpośrednim czasie po katastrofie i mógł nafaszerowany narkotykami zmagać się z Bronisławem Komorowskim o najwyższy urząd w państwie... " http://przecieki.blox.pl/…/Grozby-karalne-Zawiadomienie-o-p…

Stefan Kosiewski udostępnił link w grupie Narodowcy.
1 godz. ·Szydło, Kaczyński i Błaszczak winni także pozostać na zajmowanych miejscach do czasu ukarania ich mandatem za stronnicze skazanie Polaka i Katolika, Sebastiana ...

Zobacz więcej

Sztab Generalny: samochód gen. Sikory uczestniczył w kolizji, nie w karambolu

- Samochód I zastępcy szefa Sztabu Generalnego WP gen. Michała Sikory uczestniczył w kolizji na autostradzie A2, było to inne zdarzenie niż… wiadomosci.onet.pl

https://www.facebook.com/groups/Prawdziwi.Narodowcy/permalink/1620965951277435/

 SEBASTIAN K. skazany zaocznie wyrokiem nakazowym kapturowego sądu kryptosyjonistycznej sitwy żydoskiej, na występowanie w roli rzekomego winnego, pomówionego obżydliwie przez bandę żydoską braci Kaczyńskich i Prokuraturę w Krakowie o spowodowanie katastrofy drogowej..

Stefan KosiewskiStefan Kosiewski

  PDF https://pl.scribd.com/.../Bandy-zydoskie-w-strukturach...

Bandy zydoskie w strukturach Policji terroryzuja Polakow Sebastian Nadolski…

pl.scribd.com 1 godz.

~Fokus do ~m_tv: Takiej buty i arogancji władzy nie było nawet za komuny.
Jak obliczono koszt kazdego przejazdu pacynki to tyle co przeciętny Polak zarabia przez rok. Najpierw kolumna limuzyn pędzi na lotnisko, gdzie marionetka przesiada się do wojskowej CASY i leci do Krakowa. W międzyczasie na lawecie jest dowożona do Krakowa pancerna limuzyna, a dodatkowe samochody ochrony plus sama ochrona (w sumie około 15 osób) dojeżdżają na kołach. Dalej kolumna z pancerną limuzyną na sygnale pędzi łamiąc wszelkie przepisy ruchu drogowego do domu w Brzeszczach. W drodze powrotnej procedura odwrotna. Za każdym razem musi odbyć się komisyjny oblot trasy tym samolotem oraz samolotem zapasowym. Przepisy wojskowe wyrażnie zabraniają wykorzystywania samolotów wojskowych do prywatnych przelotów w formie taksówki. Piloci zamiast ćwiczyć z żołnierzami w trudnych, nieprzewidzianych warunkach muszą spełniać fanaberie marionetek ...ale co tam, rasa 'PANÓW' pierwszego sortu przecież nie musi się przejmować jakimiś tam przepisami. A żeby było ciekawiej, niemal co tydzień w tym samym czasie leci na tej samej trasie także drugi samolot... z niezłomnym pomazańcem. Powody, dla których prezydent lata do Krakowa, najczęściej są błahe: szusowanie na stokach, odwiedziny dawnego liceum, wypad na konkurs skoków do Zakopanego, uczestnictwo w zawodach narciarskich w Rabce-Zdroju, wizyta w sanktuarium maryjnym w Ludźmierzu itp,itp,itp Ostatnia inormacja jest taka że w miejsce skasowanych limuzyn mają być zakupione nowe, już nie po 1,2 mln za sztukę ale po 2,5 mln. A zadłużenie Polski w ciągu roku wzrosło o blisko100 mld ...  http://wiadomosci.onet.pl/forum/prokuratura-sledztwo-ws-wypadku-z-udzialem-premier,1,3151436,241023371,czytaj.html

Kaczynski z Wawelu EKSPULSJA PDO161 FO von Stefan Kosiewski Zniweczona Rzeczywistosc CANTO DLV

https://plus.google.com/116748846165184263175/posts/6Bn5bMpTuQW

Stefan Kosiewski

5 min · 5 dni po ujajeniu członka założyciela KOR-u, który ma gadane, przez żyda i pedała mniejszego w żydomasonerii trockistowskiej stopniem, zaledwie współpracownika KOR-u, odważył się odezwać Kukiz, który ma przerąbane u młodzieży za to, że od końca grudnia 2016 przetrzymywał w ręku mocną kartę do zagrania z Jarosławem Kaczyńskim w .:Sprawie Misiewicza z naganiaczem, a zagrał debilny bard ukraiński, Majdanista taki sam, jak Jarosław Kaczyński, dopiero 18 kwietnia 2017 i to w salonowca, który wali się sam w d(.)pę za kunktatorstwo, tj. nie tylko brak odwagi cywilnej ale i za ciemię strachem podsiane...
Paweł Kukiz ujawnia list od Macierewicza ws. Misiewicza. "Wpisuje się Pan w kampanię dezinformacji i nienawiści"
Lider Kukiz'15 opublikował dziś list, jaki 29 grudnia ub. roku skierował do niego minister obrony narodowej. Antoni Macierewicz oskarżył w nim Kukiza o…wiadomosci.onet.pl

https://www.facebook.com/sowa.magazyn/posts/1260753390644965

Strona Komisji Bezstronnej ds. Ustalenia Przyczyny Zamachów

udostępnił(a) film użytkownika polsatnews.pl.

3 min · https://www.facebook.com/polsatnewspl/videos/1843209282596961/

   24 328 wyświetleń polsatnews.pl  18 marca ·

Prezes PiS Jarosław Kaczyński przyjechał w sobotę wieczorem na Wawel, gdzie złożył kwiaty na grobie Lecha i Marii Kaczyńskich. Grupa osób protestujących przeciwko tej wizycie i "upartyjnieniu Wawelu", zgromadzona u stóp wzgórza, wznosiła m.in. okrzyk: "będziesz siedział".

https://www.facebook.com/komisjabezstronna/posts/1203614966413734

Igor dzwoni do radia- erekcja na widok Kaczynskiego PIS:

 

magazyn europejski

Du hast Pins gesammelt auf „Müll/ śmieci/ rubbish“

Igor dzwoni do radia- erekcja na widok Kaczynskiego PIS

https://de.pinterest.com/pin/452752568778413070/

czwartek, 06 kwietnia 2017
ZAGADKA śląska: OWSIAK SZKODZI - w związku z uchybieniem godności zawodu i obowiązkom nauczyciela?

  Żagań/Sagan History

 https://www.facebook.com/komisjabezstronna/posts/1191538350954729

Strona Komisji Bezstronnej ds. Ustalenia Przyczyny Zamachów

udostępnił(a) post użytkownika Bartłomiej Woś.

1 godz. ·

OWSIAK SZKODZI

...Bartłomiej Woś jednak rzeczywiście został wezwany przed Komisję Dyscyplinarną w Zielonej Górze. „Otrzymałem już pismo z komisji. Moja sprawa ma się odbyć 20 kwietnia 2017 r. Wcześniej dyrektor poinformował mnie o zarzutach i powiedział, że musi zawiadomić Komisję Dyscyplinarną. Powodem miały być treści, które udostępniłem na Facebook'u. Pokazał mi też pismo ze Starostwa Powiatowego i wydruki z mojego konta m.in. z serialem „Ucho Prezesa” i rysunkami satyrycznymi broniącymi Jurka Owsiaka. Kiedy jednak zawnioskowałem o kopię pism i wydruków, dyrektor odmówił tłumacząc, że nie są zaadresowane do mnie” - relacjonuje nam Bartłomiej Woś.

"Rzecznik Dyscyplinarny dla Nauczycieli przy Wojewodzie Lubuskim rozpoczął postępowanie wyjaśniające w związku z uchybieniem godności zawodu i obowiązkom nauczyciela przez prezentowanie w mediach społecznościowych wypowiedzi pełnych agresji wobec kościoła katolickiego i władz państwowych” - informuje Sławomira Morawska, Starszy Wizytator w Kuratorium Oświaty. Z naszych informacji wynika, że nauczycielowi grozi kara nagany, zwolnienie z pracy, a nawet wydalenie z zawodu nauczycielskiego na trzy lata lub na zawsze. Warto dodać, że komisje dyscyplinarne dla nauczycieli funkcjonują przy wojewodach, ale są od nich niezależne. Pierwszym etapem rozpoznania sprawy jest postępowanie wyjaśniające prowadzone przez rzecznika dyscyplinarnego (na podstawie zgłoszenia), który przekazuje sprawę komisji dyscyplinarnej, jeżeli potwierdzi uchybienie... http://zagan.dlawas.info/…/udostepnil-ucho-preze…/cid,8465,a

Zdjęcie użytkownika Bartłomiej Woś.

https://www.facebook.com/komisjabezstronna/posts/1191538350954729

...Celem Stowarzyszenia, założonego krótko po zmianach politycznych, było zapoczątkowanie pracy kulturalnej wykraczającej poza granice oraz zbliżenie ze sobą ludzi z Niemiec, Polski i Czech na podstawie posiadanego przez wieki wspólnego dziedzictwa kultury na Śląsku...  http://vskschlesien.de/verein/verein/?lang=pl  


Marsz Przeciwko Bezprawiu 20 kwietnia Warszawa Plac Defilad godz. 16 - Wroclaw 15 maja 2017

sowa (») | včera v 13:45 | přečteno: 39× |

sowa/t-rutkowski.jpg

radio:

 

https://gloria.tv/audio/8zPt6rwFW3g92Lat1Y2jHMSSg  

Zadzwoń 600 607 050 Marsz Przeciwko Bezprawiu mecenass707@interia.pl Więcej informacji Informacje Marsz Przeciwko Bezprawiu ma na celu ZJEDNOCZENIE wszystkich pokrzywdzonych BEZPRAWIEM Polaków. Organizator - Tomasz Rutkowski.   https://www.facebook.com/Marsz-Przeciwko-Bezprawiu-990209654413850/  číst dál "Sag an mein Kind,
so rau ist der Wind.
Berlin, Stettin,
wieviel Städte das sind?

 

http://wordpress.vskschlesien.de/wp-content/gals/6_2011.pdf

 

http://sowa.quicksnake.cz/Protestbewegung/Marsz-Przeciwko-Bezprawiu-20-kwietnia-Warszawa-Plac-Defilad-godz-16-Wroclaw-15-maja-2017

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5