von Stefan Kosiewski
Blog > Komentarze do wpisu
Niesiołowski załatwiał dostawy pyłu węglowego, a burmistrz Czeladzi, Mrozowski stworzył sieć punktów sprzedaży węgla.

  Interes się kręcił: 

burmistrz Czeladzi Marek Mrozowski jak stary komunista bogaci się kosztem biednych Polaków

Marek Mrozowski

 na oficjalnej stronie Urzędu Miasta Czeldź:

W dalszym ciągu był członkiem Partii. Coraz częściej jednak denerwował go prymitywizm czeladzkich działaczy PZPR (...) 

Szalony początek lat dziewięćdziesiątych okazał się szczęśliwy. Dobre przygotowanie zawodowe, a w szczególności znajomość zasad rachunkowości przydały się bardzo. Pracował w tym czasie w kilku firmach prywatnych, prowadząc nie tylko roboty budowlane, ale i księgowość.

W okolicach Torunia stworzył sieć punktów sprzedaży węgla. Interes się kręcił, więc po latach ciągłego oszczędzania dość szybko stanął na nogi.

http://www.czeladz.pl/02_burmistrz.asp 

Wiemy ile prostytutki dostawały za seks z Niesiołowskim. Tak zapowiadał swój przyjazd poseł ...

2019-02-02 6:00
 
SUO, DK
 
Wiemy ile prostytutki dostawały za seks z Niesiołowskim Autor: se.pl

Taśmy i zeznania prostytutek! Oto koronne dowody, które w tej aferze mają pogrążyć Stefana Niesiołowskiego (75 l.). - Niektóre prostytutki za spotkanie z posłem dostawały 350 złotych. Są nagrania rozmów biznesmenów z politykiem. Do tego materiały wideo – informuje nas śledczy znający kulisy tej afery.

 

Ta afera wręcz nie mieści się w głowie. Śledczy twierdzą, że były wicemarszałek Sejmu, pomagał trzem łódzkim biznesmenom załatwiać milionowe kontrakty na dostawy miału węglowego i fosforytów do Grupy Azoty. Dzięki zaangażowaniu Niesiołowskiego podpisali umowy na prawie 13 mln zł. W zamian mieli organizować i opłacać Stefanowi Niesiołowskiemu usługi seksualne. Takich spotkań, według naszych informacji, było około 30. Za każde z tych spotkań z politykiem prostytutki dostawały do 350 złotych.

Za seks z Niesiołowskim dostawały 350zł. Autor: Press / Super Express

Ustaliliśmy, że dowodami w tej sprawie są m.in. nagrania rozmów posła z biznesmenami, które zarejestrowali agenci CBA. – Coś tam zjemy, przegryziemy, no i potem, a potem zobaczymy… – zapowiadał swój przyjazd Niesiołowski w październiku 2015 roku. - To „potem”, czyli główne danie, miało już niekulinarny charakter – ujawnia nasz informator.

Za seks z Niesiołowskim dostawały 350zł. Autor: Shutterstock

Na nagraniach są także spotkania polityka z prostytutkami? - W postępowaniu dotyczącym pana Stefana Niesiołowskiego materiał został zebrany bardzo skrupulatnie. Między innymi z kontroli operacyjnej – tylko tyle ujawnia nam Ewa Bialik, rzecznik prasowa prokuratury Krajowej.

Przypomnijmy, że biznesmeni mieli zorganizować politykowi miejsce do schadzek i zagwarantować mu usługi seksualne.

- Najważniejsza była dyskrecja. Znany poseł nie mógł korzystać z agencji towarzyskiej i ryzykować, że ktoś go zdemaskuje. Zaufał biznesmenom, którzy urządzili dla niego schadzki w dyskretnych miejscach. Swoje wdzięki oferowały posłowi zawodowe prostytutki, ale także pracujące dla łódzkich przedsiebiorców kelnerki – stwierdza nasz informator.

Jednym z tych „gniazd rozpusty” była karczma pod Łodzią, kolejnym mieszkanie w centrum miasta. Co na to Niesiołowski? - To klasyczna przykrywka taśm Kaczyńskiego. Nie brałem łapówek – przekonywał w czwartek w Sejmie. W piątek nie chciał z nami rozmawiać.

https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/za-seks-z-niesiolowskim-dostawaly-350-zl-aa-qwHv-88KT-kHp5.html

 

a burmistrz Czeladzi Marek Mrozowski jak stary komunista

powołał sobie w 2000 r. na zastępcę burmistrza Czeladzi Zbigniewa Szaleńca ,

a w 2005 oddał mu do dyspozycji na biuro wyborcze

jeden ze swoich własnych domów, przy ul. Kościelnej w Czeladzi,

htttp://zbigniewszaleniec.blox.pl

przed którym   ten Mrozowski chce sobie przebudować  chodnik i ulice ze środków z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego,

bo po co ma wydawać publiczne pieniądze na remont rur kanalizacyjnych w starych blokach komunalnych przy ul. Tuwima 27, gdzie się fekalia na podłogę wylewały pani Niedziałkowskiej na drugim piętrze, kiedy na 4 piętrze przebywał niedawno z wizytą u swojej  81 letniej matki  dwukrotny emigrant polityczny, bo go ta żydo-komuna już drugi raz z Polski wymeldowała, żeby m.in. nie mógł być zarejestrowany na jakiejś liście przed wyborami ze względów czysto-formalnych*

(* że takowe propozycje były - to sobie może Mossad , czy UB sprawdzić choćby po bilingach telefonicznych).

http://czeladz.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?63823

14:33, kultur , Marek MROZOWSKI
Link

 https://sowamagazyn.blogspot.com/2019/02/znalezlismy-dla-ciebie-kilka-swiezych.html

 

 
 
Pages:
9
Reads:
58
Public
Published about 14 hours ago
   
   https://vk.com/wall467751157_425
    https://twitter.com/sowa/status/1092898050132140032
  
http://sowa.quicksnake.cz/Komisja-Bezstronna-ds-Ustalenia-Przyczyny-Zamachow/Czego-w-odleglym-szuka-kraju-PDO647-FO-von-Stefan-Kosiewski-SSetKh-LERMONTOW-Zarys-Estetyki-Chazarow
poniedziałek, 04 lutego 2019, kultur

Polecane wpisy